گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت استور یک فروشگاه آنلاین برای خرید انواع گیفت کارت PSN، خرید استیم والت، ایکس‌باکس لایو ، گیفت کارت اپل و گوگل و دیگر سرویس‌های بازی است که بستری ایمن را برای شما فراهم کرده تا با خیال راحت بتوانید به بازی‌های مختلف دسترسی داشته باشید.در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید

جایگاه پست تبلیغاتی
ما یک تبلیغات خاص به شما پیشنهاد داده ایم که می توانید روی آن کلیک کرده و وارد سایت فوق شوید.

جایگاه پست تبلیغاتی

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
با خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌توانید اکانت PSN خود را شارژ کرده و به تمامی بازی های این سرویس، به خصوص بازی های تخفیف خورده دسترسی داشته باشید. پس هم اینک خود را برای اولین خرید و تجربه کار با بهترین بازی‌ها آماده کنید.

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی

Star Wars Battlefront 2
مهدی ملکی

رایگان شدن بازی Star Wars Battlefront 2 سرورهای الکترونیک آرتز را خاموش کرد

مهدی ملکی 29 دی 1399 بدون دیدگاه 396 بازدید

فروشگاه اپیک گیمز از زمان شروع فعالیت تاکنون به تدریج به واسطه بازی‌های رایگان خود تبدیل به یک مقصد دائم برای کاربران رایانه‌های شخصی شده است. این سیاست طی شروع سال نو میلادی گذشته چنان قدرتمند پیش رفت که شاهد عرضه 15 بازی کاملاً رایگان بودیم. این شرکت چند روز پیش عنوان Star Wars Battlefront 2 را نیز به طور رایگان عرضه کرد و ظاهراً اکنون سرورهای بازی زیر این فشار عظیم تاب نمی‌آورند.

بازی یاد شده همین حالا هم به طور رایگان قابل دریافت است اما توقع نداشته باشید که با خواندن سطرهای بالا، به آسانی به این عنوان دست یابید. در حقیقت شاید قادر باشید که بخش تک نفره را به آسانی تجربه کنید اما در حال حاضر چنین مهمی در بخش چند نفره در دسترس نیست. کاربرانی که این‌گونه سعی کرده‌اند معمولاً با خطاهای 632, 918 یا 721 مواجه می‌شوند که همه آن‌ها به معنی عدم دسترسی به سرورهای شرکت الکترونیک آرتز است. این شرکت با انتشار بیانیه‌ای رو توییتر قول داده است که به زودی مشکل را برطرف سازد:

تعداد عظیمی از کاربران طی عرضه بازی رایگان این هفته فروشگاه اپیک گیمز به ما ملحق شده‌اند و ما به زودی سرورهای جدیدی را راه‌اندازی خواهیم کرد تا ورود شما به Star Wars Battlefront 2 را خوشامد بگوییم.

Star Wars Battlefront 2با وجود تمام مشکلات موجود در سرورهای بازی یاد شده، شما می‌توانید کمپین تک نفره را بدون هیچ مشکلی تجربه و به پایان برسانید. البته باید در نظر داشت که حالت تک نفره این اثر چندان مورد لطف کاربران قرار نگرفته است و تنها تجربه آنلاین بازی پیشنهاد می‌شود. به هر حال اکنون بازی رایگان است و شما می‌توانید با دریافت آن، به محض اتصال سرورها به تجربه بخش چند نفره بپردازید.

منبع: PC Gamer

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv