حمایت از پارسی گیم
حمایت از پارسی گیم
کانال یوتوب پارسی گیم چندسالیست که فعالیت خود را آغاز کرده اما فعالیت زیادی طی این مدت روی آن انجام نشده است اما بزودی اتفاقات شگفت انگیزی در راه است. کانال یوتوب پارسی گیم را برای دریافت جدیدترین بازی های زیرنویس شده، ویدئوهای جذاب و خفن و ... سابسکرایب کنید که بهترین حمایت از ماست. ❤️

حمایت از پارسی گیم

فصل جایزه باران زولا رسید
فصل جایزه باران زولا رسید
بازی زولا یک عنوان شوتر اول‌شخص آنلاین بوده که با زبان فارسی و ترافیک نیم بها قابل دریافت است و به دلیل پشتیبانی خوبی که از آن می‌شود، برای بازیکنان داخل کشورمان گزینه بسیار مناسبی است.

فصل جایزه باران زولا رسید

بازی بتل رویال رایگان هومییز
بازی بتل رویال رایگان هومییز
هومییز یک بازی رایگان آنلاین در سبک بتل رویال است که بازی کنان را در مقابل یکدیگر در نبرهای جذاب و خنده دار قرار می دهد. این بازی توسط شرکت سورنا گیمز ساخته شده است و هم اکنون نسخه آزمایشی آن منتشر شده است.

بازی بتل رویال رایگان هومییز

دانلود کرک بازی Resident Evil Village

دانلود کرک بازی Resident Evil Village پارسی گیم شنبه 19م تیر 1400 4,418 بازدید

پس از چند ماه انتظار، بازی Resident Evil Village توسط گروه امپرس کرک شد. این بازی ترسناک مهیج از جدیدترین ساخته‌های شرکت خوش‌نام Capcom است که دنیای بازی‌های ویدیویی را دیوانه کرده؛ کمتر گیمری را می‌توان یافت که در این چند ماه، اسم لیدی دیمتریس را نشنیده باشد. گروه امپرس با ...کرک و افزودنی ها

شما هم این مشکل را داشته اید که کرک بازی توسط انتی ویروس حذف شده است. دیگر نگران نباشید زیرا ما کرک های بازی را به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده ایم.

Adv
Adv