دانلود بازی اندروید

بعد از یک روز خسته‌کننده و حوصله‌ سربر، بازی موبایل جان دوباره‌ای به شما می‌بخشد. اگر به دنبال دانلود بازی اندروید مهیج و اکشن هستید، پارسی گیم انواع و اقسام بازی‌های اندروید را با آخرین آپدیت و به‌صورت کاملاً نیم‌ بها در اختیار شما قرار داده است. مهم نیست عاشق Call of Duty Mobile و بازی‌های اکشن آنلاین مانند پابجی موبایل باشید یا اینکه عناوین ساده‌تر مانند کلش رویال را دنبال کنید، تمامی بازی‌های اندروید با آخرین آپدیت در بخش اندروید پارسی گیم آماده‌ی دانلود است! نه‌تنها آثار اکشن و پرطرفدار، بلکه بازی‌های معمایی، کژوال، مسابقه‌ای و استراتژیک هم اینجا یافت می‌شوند. دیگر نیازی به هیچ وب‌سایت دیگری به‌منظور دانلود بازی موبایل ندارید، پارسی گیم با کلکسیونی از بازی‌های جدید اندروید با آخرین آپدیت و سرورهای نیم بها روبه‌روی شماست تا اوقات خوشی برای خود بسازید و همچنان همان مخاطب کنجکاو بازی‌های ویدیویی بمانید.

جدیدترین ها | محبوب ترین ها
مشاهده ی بازی های بیشتر

سوالات متداول در رابطه با موبایل

دانلود بازی اندروید و سایر بازی ها رایگان است ؟

بله ، پارسی گیم که یکی از به روز ترین مراجع دانلود بازی در ایران است جدیدترین بازی های منتشر شده برای اندروید به همراه دیتا و فایل نصب بازی را به صورت کاملا رایگان قرار می دهد.

۱
دانلود بازی در پارسی گیم با هزینه ترافیک نیم بها محاسبه می شود ؟

تمامی سرورهای دانلودی سایت پارسی گیم در داخل کشور هستند و ترافیک شما به صورت کاملا نیم بها محاسبه خواهد شد.

۲
بازی های جدید به چه صورتی منتشر خواهند شد ؟

لینک دانلود بازی های جدید پس از انتشار جهانی به صورت کاملا رایگان در پارسی گیم قرار خواهند گرفت.

۳
آیا بازی های جدید اندروید روی گوشی های قدیمی نیز نصب می شوند ؟

به دلیل انتشار بازی های جدید اندروید و پیشرفت روزافزون تکنولوژی، بازی های جدید ممکن است روی گوشی های قدیمی قابل اجرا نباشد، البته بازی های سبک تر که حجم کمتری دارند، در گوشی های قدیمی قابل اجرا خواهند بود.

۴
نسخه مود شده در بازی های اندروید به چه معناست ؟

بازی های هک شده یا مود شده، به بازی هایی گفته می شوند که تمامی منابع آن مانند جان بینهایت، پول بی نهایت، سلاح های خاص و ... به بازی شما اضافه می کند و محدودیتی در خرید آیتمی نخواهید داشت.

۵
Adv
Adv