بازی Cyberpunk 2
ارحام ادبخواه

بازی Cyberpunk 2 ممکن است اول شخص نباشد

ارحام ادبخواه 16 مهر 1402 1 دیدگاه
395 بازدید

ظاهرا استودیو سی دی پراچکت رد هنوز تصمیم خود را بابت زاویه دوربین بازی Cyberpunk 2 نهایی نکرده و ممکن است آن را تغییر دهد. با این حال، طراح ماموریت‌های سایبرپانک 2077 معتقد است که اول شخص بودن پایه اصلی هویت این بازی محسوب می‌شود.

سفر طولانی و خسته کننده بازی Cyberpunk 2077 برای استودیو سی دی پراجکت به پایان رسیده است. آن‌ها با عرضه به روز رسانی 2.0 و بسته الحاقی Phantom Liberty دیگر برنامه بزرگی برای این بازی ندارند و می‌خواهند تمرکز خود را روی پروژه‌های بعدی این استودیو لهستانی بگذارد. اما جالب است بدانید که یکی این پروژه‌ها بازی Cyberpunk 2 است که در حال حاضر با اسم رمز Project Orion شناخته می‌شود.

با وجود اینکه ساخت Project Orion رسمی است، اما هنوز در مراحل اولیه توسعه و فاز ایده‌پردازی قرار دارد. با توجه به همین موضوع، حتی خود سازندگان هم شاید از ایده‌های نهایی به طور کامل مطلع نباشند. بدین ترتیب نباید به این زودی‌ها انتظار یک خبر جدید و تعیین کننده را در مورد بازی Cyberpunk 2 بکشیم.

اما در میان تمامی این ایده‌ها یک نکته جالب وجود دارد که احتمالا برای شما جالب باشد. استودیو سی در پراجکت رد هنوز در مورد اول شخص بودن سایبرپانک جدید مطمئن نیست و می‌خواهد جوانب مختلف را در نظر بگیرد. در واقع با وجود اینکه بازی Cyberpunk 2077 یک ویدیو گیم اول شخص بود، تیم سازنده ممکن است برای پروژه بعدی تصمیم متفاوتی در پیش بگیرد و آن را به یک بازی اول شخص تبدیل کند.

بازی Cyberpunk 2

شاید بازی Cyberpunk جدید سوم شخص باشد

پاول ساسکو که طراح ماموریت‌های بازی Cyberpunk 2077 شناخته می‌شود در جلسه مربوط به سرمایه‌داران استودیو به موضوع جالبی اشاره کرد. او توضیح داد که تبدیل کردن سایبرپانک به یک ویدیو گیم اول شخص به هیچ وجه تصمیم اشتباهی نبوده و آن‌ها از این موضوع پشیمان نیستند. ساسکو اعتقاد دارد که اول شخص بودن جنبه اصلی هویت سایبرپانک است و آن را منحصر به فرد می‌کند.

پاول ساسکو در این باره توضیح می‌دهد:«ما در این باره هیچگونه پشیمانی خاصی نداریم. آنچه که ما می‌خواستیم این بود که سایبرپانک هویت مستقل خود را داشته باشد و به خاطر چیزهای مختلف به یاد آورده شود. این روزها یوتیوب، توییچ و اسکرین شات‌ها هستند که بازی‌ها را می‌فروشند (باعث تبلیغ‌شان می‌شوند). پس ما با استفاده از همین راه (اول شخص بودن) می‌توانیم بازی و شخصیتش را به بازیکن‌ها نشان دهیم.»

طراح ماموریت‌های سایبرپانک 2077 اعتقاد دارد که اول شخص بودن هویت منحصر به فردی را به آن داده تا از مجموعه The Witcher مستقل باشد. اما با وجود تمامی این بحث‌ها و توضیحات صورت گرفته، پاول ساسکو هنوز در مورد اول شخص بودن بازی Cyberpunk 2 مطمئن نیست. هرچند که سی دی پراجکت رد هنوز تصمیم مشخصی را در این باره نگرفته، اما ممکن است نظر خود را در آینده تغییر دهد و Project Orion را به یک ویدیو گیم سوم شخص تبدیل کند.

اما با گذر از صحبت‌های ساسکو، ترکیبی از این دو دوربین می‌تواند تجربه جالبی باشد. درست مانند آنچه که در Red Dead Redemption 2 و Starfield دیده‌ایم، وجود هر دو دوربین اول شخص و سوم شخص برای تجربه بازی می‌تواند آزادی عمل خوبی را به وجود آورد. حال باید صبر کرد و تصمیمات این استودیو لهستانی را متوجه شد.

نظرات خود را در مورد  تغییرات احتمالی بازی Cyberpunk 2 با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: GamingBolt

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    Masod.rowshan

    مهمان

    سلام. اگه این ایده عملی بشه به نظر من هم فوق‌العاده میشه. چون یکی از علت‌هایی که خودم از تجربه این بازی دلسرد شدم دوربین اول شخص این بازی هست که عملکرد بازی چنگی به دل نمیزنه و تو مبارزات شدید بکار نمیاد و باعث سردرگمی میشه. ممنون از این مقاله ❤️

    پاسخ دهید