بازی Cyberpunk 2077
یحیی رحیمی

Cyberpunk 2077 رکورد تاریخی تعداد بازیکنان Witcher 3 را شکست

یحیی رحیمی 3 مهر 1401 بدون دیدگاه

پخش انیمه Edegerunners نتفلیکس تاثیر شگفت‌آوری روی تعداد بازیکنان Cyberpunk 2077 گذاشت. رکوردهای مختلفی را در طی چند هفته گذشته شاهد بودیم و طبق گفته سی‌دی پراجکت، روزانه یک میلیون نفر در حال تجربه بازی هستند. آخرین اخبار بازی حکایت از شکستن رکورد تاریخی تعداد بازیکنان هم‌زمان Witcher 3 دارد. سایبرپانک 2077 دو سال پس از انتشار توانست رکورد بهترین بازی نسبت به بازی پیشین این استودیو لهستانی را ثبت کند.

طبق گفته BenjiSales که به‌عنوان تحلیلگر اقتصادی ویدیوگیم شناخته می‌شود، تعداد بازیکنان هم‌زمان سایبرپانک 2077 به 104,827 نفر رسیده است. این در حالی است که بیشترین رکورد بازی ویچر 3 حدود 103 هزار نفر است و این باعث شده تا رکورد پیشین جابه‌جا شود. تعداد بازیکنان همچنان در حال افزایش است و ممکن است که این رکورد بار دیگر جابه‌جا شود و شاهد ثبت رقم تازه‌ای باشیم.

انتشار آپدیت 1.6 بازی Cyberpunk 2077 بهانه مناسبی برای بازیکنان قدیمی و جدید شد تا ساخته سایبرپانکی سی‌دی پراجکت را امتحان کنند. تعدادی از بازیکنان قدیمی به این اثر برگشتند و در نهایت افراد زیادی هم از تخفیف اخیر استفاده کردند و بازی را خریدند. آپدیت جدید اکثر مشکلات را برطرف می‌کند و قابلیت‌های تازه‌ای را اضافه می‌کند. این آپدیت در کنار انیمه موفق نتفلیکس و تخفیف پنجاه درصدی، فاکتورهای اصلی ثبت رکورد جدید هستند.

رکورد تعداد بازیکنان Cyberpunk 2077

رکورد تعداد بازیکنان Cyberpunk 2077

انیمه Edgerunners که هفته گذشته پخش شد، عمق تازه‌ای به نایت سیتی و فضای آن بخشید. منتقدان امتیازهای عالی به انیمه اعطا کردند و تماشاگران هم آن را پسندیدند. بسیاری نوشتند که پس از تماشای انیمه، دنیای سایبرپانک 2077 را درک کردند و این باعث شد تا بار دیگر به نایت سیتی سفر کنند. مادسازها در سوی دیگر دست به کار شدند و شخصیت‌های انیمه را به بازی اصلی اضافه کردند. برای دانلود مادهای Cyberpunk 2077 می‌توانید به نکسوس ماد سر بزنید.

گذر از رکورد تاریخی تعداد بازیکنان هم‌زمان The Witcher 3 موفقیت مهمی برای سی دی پراجکت به‌حساب می‌آید. شروع نامناسب بازی باعث شد تا بسیاری از آن ناامید شوند، اما استودیو نشان داد که بازی آن‌ها ارزش تجربه را دارد. گفتنی است رقم فعلی تنها مربوط به نسخه استیم است و نمی‌دانیم که چه تعداد از گیمرهای ایکس‌‌باکس و پلی‌استیشن هم به تجربه بازی پرداخته‌اند. آپدیت نسل نهم سایبرپانک 2077 اوایل سال جاری منتشر شد و باعث شد تا بازی برای گیمرهای کنسول هم قابل‌اجرا شود.

پاول سسکو، طراح مراحل بازی در واکنش به رکورد اخیر از بازیکنان تشکر کرد. وی در صفحه توییتر خود نوشت: «بسیار متشکرم از شما که ما با فرصتی دوباره دادید». انتشار بسته الحاقی فانتوم لیبرتی می‌تواند رقم فعلی را به نقطه‌ای باورنکردنی برساند.

منبع: VGC

تبليغات
دانلود

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

iranicard