A Plague Tale Requiem
یحیی رحیمی

بهترین بازی های مهر 1401 که باید دانلود کنید

یحیی رحیمی 3 مهر 1401 بدون دیدگاه

ماه مهر 1401 بالاخره از راه رسید و روند انتشار بازی‌های بزرگ به‌آرامی در حال شروع شدن است. مهر ماه اگرچه برای دانش‌آموزان و دانشجویان، شروع سال تحصیلی جدید به‌حساب می‌آید، اما عناوین بزرگی در این ماه منتشر می‌شوند که نمی‌توان از آن‌ها غافل ماند. در این مطلب سعی می‌کنیم تا بهترین بازی های مهر 1401، که می‌توانید در طول ماه از پارسی گیم دانلود کنید را معرفی کنیم. 10‌ بازی برتر ماه مهر 1401 با وسواس زیادی انتخاب شده‌اند و اگر می‌خواهید مهم‌ترین بازی‌های این ماه را تجربه کنید، آثار زیر را در نظر داشته باشید.

فهرست بهترین بازی های مهر 1401 می‌توانست پیچیده‌تر از فهرست فعلی باشد. تعدادی از بازی‌های مهم به دلیل مشکلات توسعه تأخیر خوردند و باعث شدند تا فهرست ما خالی بماند. در عین حال آبان امسال با عناوین مهمی پر شده است که می‌تواند سرنوشت بهترین بازی سال را هم مشخص کند. سعی کرده‌ایم تا به بازی‌هایی که برای کامپیوتر منتشر می‌شوند، نگاه ویژه‌ای داشته باشیم و می‌دانیم که شما مخاطبان عزیز، بیشتر به بازی کامپیوتر اهمیت می‌دهید؛ همچنین درصورتی‌که کنسول پلیر هستید، می‌توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. در ادامه می‌توانید نگاهی هم به مطلب بهترین بازی‌های شهریور 1401 بیندازید.

بهترین بازی های مهر 1401

واضح است که بدون تجربه یک بازی نمی‌توان در مورد کیفیت آن صحبت کرد. فهرست زیر تنها بر اساس تعداد طرفداران بازی و احتمال موفقیت آن‌ها چیده شده است و ممکن است در پایان، نتیجه متفاوت باشد. با گذر از ماه مهر می‌توانید بهترین بازی‌ها را از بخش گیم پلاس ببینید که پارسی گیم به عناوین مهم ماه امتیاز می‌دهد و در پایان پنج اثر مهم ماه را مشخص می‌کند. در ادامه می‌توانید ده بازی مهم این ماه را ببینید.

دانلود Dakar Desert Rally

10 – Dakar Desert Rally

 1. تاریخ انتشار: 12 مهر – 4 اکتبر
 2. پلتفرم‌ها: پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، کامپیوتر

فهرست بهترین بازی های مهر 1401 را با اثری مسابقه‌ای به نام Dakar Desert Rally شروع می‌کنیم. بازی‌های متفاوتی در طی چند سال اخیر سعی کرده‌اند تا هیجان رانندگی در صحرا با آخرین سرعت را بازنمایی کنند. این بازی توجه خاصی به جزئیات دارد و سبک طراحی جهان‌باز باعث شده تا بتوانید به نقاط مختلفی سر بزنید و از کیفیت گرافیکی و طراحی خودروها متحیر شوید. ماه مهر بدون عرضه یک بازی مسابقه‌ای سپری نخواهد شد و هرسال یک بازی رانندگی جدید در این ماه منتشر می‌شود، امسال می‌توانید Dakar Desert Rally را دانلود کنید.

بهترین بازی های مهر 1401

9 – Star Ocean The Divine Force

 1. تاریخ انتشار: 28 مهر – 20 اکتبر
 2. پلتفرم‌ها: پلی‌استیشن – ایکس‌باکس – کامپیوتر

زمان زیادی از انتشار آخرین بازی سری Star Ocean می‌گذارد. این سری که به‌عنوان یکی از مهم‌ترین عناوین نقش‌آفرینی ژاپنی به‌حساب می‌آیند، فراز و نشیب‌های زیادی را تجربه کرده است. اگرچه چند بازی اخیر این سری در قد و قواره عناوین کلاسیک پیشین نبوده‌اند، اما این بدین معنی نیست که بازی Star Ocean The Divine Force قرار نیست محتوای خوبی داشته باشد. نسخه جدید دارای آرت بسیار زیبایی است و همچنین موسیقی آن نیز مانند همیشه جذاب خواهد بود. اگر عاشق بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی هستید، حتماً بازی جدید را دانلود کنید.

بهترین بازی های مهر 1401

8 – Asterigos Curse of the Stars

 1. تاریخ انتشار: 19 مهر – 11 اکتبر
 2. پلتفرم‌ها: پلی‌استیشن – ایکس باکس – کامپیوتر

بازی جدید Asterigos Curse of the Stars از همان نگاه اول شما را یاد بازی Immortal Fenyx Rising می‌اندازد. اثری که اساطیر یونان را به سبکی کارتونی و متفاوت به جنگ یکدیگر می‌اندازد. اثر جدیدی که با آنریل انجین 4 ساخته شده، سبک مبارزه خاصی بر اساس عناوین سولز دارد که البته شاید در ابتدا آشنا به نظر برسد، اما در نهایت می‌بینید که تصمیمات شما در مبارزات بعدی تأثیر می‌گذارند. در حالی که شما سرنوشت شهر را تعیین می‌کنید، این شهر است که سرنوشت شما را رقم می‌زند. درصورتی‌که علاقه‌مند به مبارزات مهیج و سریع هستید، حتماً نگاهی به این بازی داشته باشید.

FIFA 23 بهترین بازی های مهر 1401

7 – FIFA 23

 1. تاریخ انتشار: 8 مهر – 30 سپتامبر
 2. پلتفرم‌ها: ایکس‌باکس – پلی‌استیشن – کامپیوتر – سوییج

سری بازی فیفا نیازی به معرفی ندارد. شرکت EA هرساله نسخه جدید این بازی را در مهر ماه عرضه می‌کند و با ارائه تازه‌ترین تغییرات در زمینه شبیه‌سازی فوتبال، طرفداران فوتبال را به هیجان می‌آورد. FIFA 23 آخرین نسخه از این بازی مشهور است که تحت اسم فیفا منتشر می‌شود و قرارداد آن‌ها امسال با فدراسیون جهانی فوتبال تمام می‌شود. ویژگی‌های مهمی مانند لیگ فوتبال بانوان و پشتیبانی کامل از جام جهانی اضافه شده و این باعث شد تا فیفا 23 را میان فهرست بهترین بازی های مهر 1401 قرار دهیم که می‌توانید دیتای آن را از پارسی گیم دانلود کنید.

دانلود بازی Scorn

6 – Scorn

 1. تاریخ انتشار: 21 مهر – 14 اکتبر
 2. پلتفرم‌ها: ایکس‌باکس سری – کامپیوتر

Scorn یکی از عجیب‌‌ترین بازی های مهر 1401 به‌حساب می‌آید که تابه‌حال چندین بار هم تأخیر خورده؛ اما بالاخره این ماه برای مشترکین گیم پس منتشر می‌شود. اسکورن به‌عنوان یک شوتر اول‌شخص ترسناک با سبک طراحی هنری متفاوت منتشر می‌شود. سلاح‌های ویژه‌ای برای بازی در نظر گرفته شده است و طبق گفته‌ها، می‌توانید این اثر را 8 ساعته تمام کنید. بدون شک Scorn‌ یکی از جذاب‌ترین عناوین امسال به‌حساب می‌آید که قوه خلاقیت هنری در آن بیشتر دیده می‌شود و می‌توانید بدون هزینه اضافه و تنها با خرید اشتراک گیم پس آن را تجربه کنید.

دانلود Mario + Rabbids Sparks of Hope

5 – Mario + Rabbids Sparks of Hope

 1. تاریخ انتشار: 28 مهر – 20 اکتبر
 2. پلتفرم‌ها: نینتندو سوییج

قرار نیست تمامی بازی‌های فهرست بهترین بازی های 1401 نیز برای کامپیوتر معرفی شوند. بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope از جمله عناوین تاکتیکی و نقش‌آفرینی نوبتی است که برای کنسول سوییچ منتشر می‌شود. بازی اول این سری با استقبال افراد زیادی همراه شد و یوبی‌سافت کار سختی برای تکرار موفقیت خود دارد. رویداد اخیر یوبی‌سافت پلاس، نحوه مبارزه بازی را نشان داد و دیدیم که شخصیت‌های مختلفی از جهان‌های متفاوت ماریو و ربیت در اثر جدید حضور دارند.

دانلود Overwatch 2

4 – Overwatch 2

 1. تاریخ انتشار: 12 مهر – 4 اکتبر
 2. پلتفرم‌ها: پلی‌استیشن – ایکس‌باکس – کامپیوتر – سوییچ

بازی اورواچ جزو شوترهای اول‌شخصی به‌حساب می‌آید که هنگام انتشار سر و صدای زیادی به پا کرد و در نهایت به بهترین بازی سال هم تبدیل شد. شرکت بلیزارد برای شماره دوم تصمیم به انتشار رایگان گرفته و اثر جدید بدون نیاز به پرداخت هزینه در دسترس قرار می‌گیرد. تغییرات مهمی در بازی Overwatch 2 ایجاد شده و هیروهای بیشتر هم در راه هستند. در حالی که کارگردان اصلی و طراح هیروها از بلیزارد جدا شده‌اند، انتظار دریافت اثری باکیفیت را داریم. می‌توانید روز دوازده مهر به‌صورت رایگان به دانلود Overwatch 2 از پارسی گیم بپردازید.

دانلود Uncharted: Legacy of Thieves

3 – Uncharted: Legacy of Thieves

 1. تاریخ انتشار: 27 مهر – 19 اکتبر
 2. پلتفرم‌ها: کامپیوتر

پس از آنکه بازی Uncharted: Legacy of Thieves برای PS5 منتشر شد، نوبت آن است که پی‌سی گیمرها نیز آن را تجربه کنند. این کلکسیون شامل ریمستر آنچارتد 4 به همراه بسته الحاقی Lost Legacy است که داستان متفاوتی را دنبال می‌کند. این اولین بار است که پای فرنچایز آنچارتد به کامپیوتر باز می‌شود و می‌توانید ماجراجویی مهیج و جذاب را شروع کنید. نسخه PS5 با تحسین منتقدان همراه شد و بسیاری از قیمت آن گفتند، اما نسخه کامپیوتر با چنین انتقاداتی همراه نخواهید شد. منتظر دانلود Uncharted: Legacy of Thieves از پارسی گیم باشید.

دانلود Gotham Knights

2 – Gotham Knights

 1. تاریخ انتشار: 29 مهر – 21 اکتبر
 2. پلتفرم‌ها: ایکس‌باکس سری – پلی‌استیشن 5 – کامپیوتر

بازی Gotham Knights جزو آثاری است که چند بار تأخیر را تجربه کرده و حواشی زیادی هم پیرامون آن وجود دارد. بازی بتمن بدون بتمن قرار است ما را به گاتهام ببرد و فضایی آکنده از تاریکی و جنایت را در پای دادگاه جغدها به نمایش بگذارد. بازی دارای حالت کوآپ است و می‌توان ابرقهرمان‌های دی‌سی را همراه دوستان کنترل کرد. در حالی که می‌توانستیم این بازی را در جایگاه اول فهرست بهترین بازی های مهر 1401 قرار دهیم، اما از آنجایی حواشی بازی زیادی است، ترجیح می‌دهیم جایگاه اول را به اثری احساسی و مهم این ماه اختصاص دهیم.

A Plague Tale Requiem

1 – A Plague Tale Requiem

 1. تاریخ انتشار: 26 مهر – 18 اکتبر
 2. پلتفرم‌ها: پلی‌استیشن – ایکس‌باکس – کامپیوتر

داستان احساسی و پر از ماجرای هوگو و آمیسیا بدون شک گل سرسبد بازی های مهر امسال به حساب می‌آید. نسخه اول این سری به نام A Plague Tale Innocence به‌سادگی در قلب طرفداران نفوذ کرد و ارائه یک روند مخفی‌کاری در کنار داستانی غنی، تحسین همگان را به همراه داشت. دنباله بازی از لحاظ گیم پلی و مبارزه وسعت پیدا کرده است و همچنین شاهد گرافیک زیبا و چشم‌نوازی هستیم که این بار، جنوب فرانسه با فرهنگی پرمایه و معماری شگفت‌آور را نشان می‌دهد. انتظار 18 ساعت گیم پلی را داشته باشید و همچنین اگر اشتراک گیم پس دارید، نیازی به خرید و دانلود از پارسی گیم هم نخواهید داشت.

منبع: Sirusgaming

تبليغات
دانلود

مطالب مرتبط

سوالات متداول در رابطه با این محتوا

آیا تمامی بازی‌های مهر 1401 را می‌توانم از پارسی گیم دانلود کنم؟

تمامی بازی‌ها خرد و درشت از طریق پارسی گیم قابل دانلود خواهند بود. بازی‌های کرک شده و همچنین دیتا پلی استیشن نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

۱
بهترین بازی مهر ماه 1401 کدام می‌تواند باشد؟

دو بازی A Plague Tale Requiem و شوالیه‌‌های گاتهام مهم‌ترین بازی‌های مهر امسال هستند که هر دو از پارسی گیم قابل دانلود خواهند بود.

۲

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
 • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.