دانلود بازی Paranoia Happiness is Mandatory برای PC
دانلود بازی Paranoia Happiness is Mandatory برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Paranoia Happiness is Mandatory برای PC

پارسی گیم 17 آذر 1398 بدون دیدگاه

دانلود بازی Paranoia Happiness is Mandatory برای کامپیوتر

تابه‌حال با خودتان فکر نکرده‌اید که چرا انسان‌ها باید عده‌ای در رنج زندگی کنند و عده‌ای در شادی و خوشحالی؟ ایده وجود یک اتوپیا همیشه در سر ما بوده است. جایی که همه انسان‌ها در شادی و خوشحالی زندگی کنند، یک آرمان‌شهری که تمام هدفش لذت شهروندانش است. استودیو Black Shamrock به کمک Bigben Interactive ما را به آینده انسان می‌برد. بازی Paranoia Happiness is Mandatory آخرین نوید بشریت برای بقاست. همه در یک محدوده بسته به نام آلفا زندگی می‌کنند و این محدوده نیز توسط یک هوش مصنوعی بسیار پیشرفته اداره می‌شود. همه انسان‌ها زندگی شاد و عاری از دغدغه و غم را پشت سر می‌گذارند اما اتفاقاتی رخ می‌دهد که همه را وا‌می‌دارد به این هوش مصنوعی به‌ظاهر دوست و برادر شک کنند. آیا خیانتی رخ‌داده است؟

هوش مصنوعی موجود به‌ظاهر انسان‌ها را در شادی و شور قرار می‌دهد. درواقع کسی که خلاف قوانین این دنیا قدم بردارد یک خائن حساب می‌شود و باید مجازات شود. برای نمونه ممانعت از نوشیدن دز داروی روزانه‌تان نیز یک خیانت محسوب می‌شود و باید سزای آن را بپردازید. به‌هرحال شما در این دنیا زندگی می‌کنید. جای که همه‌چیز توسط هوش مصنوعی پیش می‌رود و برای پایداری آن باید خائنین را شناسایی کنید و یا آتش به اختیار عمل کنید و خودتان مجازاتشان کنید یا اینکه به دست قانون بسپاریدشان. بازی Paranoia Happiness is Mandatory شمارا در مقام مدیر یک تیم امنیتی قرار می‌دهد. کار اصلی شما پیدا کردن خلاف و تیراندازی است. کامپیوترها مداوم تمام شهر را جستجو می‌کنند و به شما نشانه‌های خیانت را نشان می‌دهند و شما نیز کافی است لباس قهرمانی خود را به تن کنید و وارد عرصه مبارزه شوید!

بازی Paranoia Happiness is Mandatory آینده تاریک بشری روان در صفر و یک های ساده‌لوحانه است. برای برخورد با متهمان باید توانایی‌های مختلفی داشته باشید. برای همین 9 مشخصه مختلف برای شما در نظر گرفته است و با کمک آن‌ها می‌توانید خائن را از جامعه آرمانی خود بیرون کنید. هیچ زنده شدنی در بازی وجود ندارد و در صورت مرگ با ظاهر شدن یک نسخه کپی شده از شما، به بازی ادامه خواهید داد. دشمنان مختلف از ربات‌ها گرفته تا نسخه‌های کپی شده از هیولاها سد راهتان خواهند شد و باید هوشیارانه امنیت را برقرار کنید. اگر به این سبک بازی علاقه‌مند هستید می‌توانید نگاهی به Disco Elysium و Pillars of Eternity بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Paranoia Happiness is Mandatory با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel Core i5-2300 or AMD FX-4350
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 650 or AMD Radeon HD 6870
DirectX: Version 10
Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5-7600 or AMD Ryzen 5 1600X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580
DirectX: Version 12
Storage: 8 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


تبليغات
دانلود
About This Game :

Paranoia is a CRPG that takes place in humanity’s last idyllic refuge, Alpha Complex, which is controlled by Friend Computer. All citizens enjoy a life of joy, cheerfulness and cleanliness. Questioning the benevolence of Friend Computer is an act of treason. Having access to information beyond your security clearance is an act of treason. Refusing to drink your daily dose of Bouncy Bubble Beverage is an act of treason. Treason is punishable by summary execution.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.