نایت سیتی شهر دنباله بازی Cyberpunk 2077
یحیی رحیمی

شهر اصلی دنباله Cyberpunk 2077 ممکن است نایت‌سیتی نباشد

یحیی رحیمی 26 آبان 1402 بدون دیدگاه
137 بازدید

نویسنده ارشد فعال در استودیو سی‌دی پراجکت معتقد است که دنباله Cyberpunk 2077 می‌تواند در شهر دیگری جریان داشته باشد. نایت‌سیتی نقش مهمی در بازی سایبرپانک 2077 داشت. این شهر نئولیبرالی که فاصله طبقاتی زیادی در آن حس می‌شود، مرکز داستان و اتفاقات سایبرپانک بوده است. سی‌دی پراجکت در حال کار روی بازی بعدی این مجموعه است و ممکن است از نایت‌سیتی فاصله بگیرد. شایعه‌ای ماه پیش منتشر شد که نشان از تغییر شهر بازی Cyberpunk را داشت.

ماگدا زیچ، نویسنده شاغل در سی‌دی پراجکت در مصاحبه با GamingBolt به احتمال تغییر شهر اصلی اشاره کرد. سایبرپانک طبق گفته وی نیازی به نایت سیتی ندارند و این‌طور نیست که بدون این شهر، هیچ داستانی وجود نداشته باشد. او در این مورد گفت: «همان‌طور که مایک پانداسمیت (خالق سایبرپانک) می‌گوید، این ژانر طوری است که به ما در مورد آینده بشر هشدار می‌دهد. با یک ایده علمی تخیلی ناملموس روبه‌رو نیستیم.»

او در ادامه افزود: «فکر می‌کنم این شکل داستان‌ها در هر شهری تحت نظر سیستم‌های کاپیتالیستی شکل می‌گیرند، سیستم‌هایی که باعث فروپاشی جوامع می‌شود. نایت‌سیتی شهری است مثل هر شهر واقعی یا خیالی دیگری.» به‌عبارت‌دیگر ممکن است در بازی جدید از نایت سیتی فاصله بگیرند و سراغ یک شهر جدید بروند. اتفاقی که ممکن است روند بازی را به طور کامل دگرگون سازد.

نایت سیتی شهر دنباله بازی Cyberpunk 2077شهر اصلی دنباله Cyberpunk 2077

شایعه‌ای مدتی پیش از شهر اصلی دنباله Cyberpunk 2077 منتشر شد. طبق شایعه، بازی جدید در ایالت تگزاس آمریکا جریان دارد. سی‌دی پراجکت تلاش کرده تا بخش کاوش و جستجو بازی با تغییر لوکیشن بهتر شود. تنوع زیست‌محیطی در بازی جدید بهتر می‌شود. چند منطقه وجود دارد که می‌‌توان به آنها سفر کرد. حمل و نقل شهری اضافه می‌شود. سبک معماری زبره‌کاری یا بروتالیسم جایگزین شده که با سبک معماری نایت سیتی تفاوت ویژه دارد. طبق گفته‌ها با یک پاد آرمان‌شهر آمریکایی روبه‌رو هستیم.

پروژه Orion با موتور آنریل انجین 5 در حال ساخت است. سی‌دی پراجکت به‌تازگی از چالش‌های ساخت بازی با این موتور صحبت کرده است و معتقد است که کار ساده‌ای ندارند. البته آنها اولین بار است از آنریل استفاده می‌کنند و یادگیری آن برای تیم جدید نیازمند زمان است. بازی جدید ویچر نیز با همین موتور ساخته می‌شود و در حال حاضر مشخص نیست آیا موتور بازی‌سازی شخصی آنها بار دیگر استفاده می‌شود یا خیر. گفتنی است سی‌دی پراجکت هنوز در مورد دوربین دنباله سایبرپانک 2077 تصمیم نگرفته است و ممکن است با یک بازی سوم شخص روبه‌رو باشیم.

انتشار آپدیت 2.0 و همچنین بسته الحاقی فانتوم لیبرتی روی تغییر نظر منتقدان و گیمرها تأثیر شگفت‌انگیزی داشت. Cyberpunk 2077 در چهار دسته‌بندی نامزد دریافت جایزه گیم اواردز شده است که نشان از پیشرفت اثر دارد.

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.