شهر دنباله Cyberpunk 2077
یحیی رحیمی

شایعه: دنباله Cyberpunk 2077 در ایالت تگزاس جریان دارد

یحیی رحیمی 21 مهر 1402 بدون دیدگاه
185 بازدید

فردی که ادعا کرده از کارمندان اخراج‌شده استودیو سی‌دی پراجکت است، جزئیات قابل‌توجهی از دنباله Cyberpunk 2077 فاش کرد. او نوشته است که در بخش توسعه بصری و طراحی کانسپت کار کرده است و همکاران زیادی از این بخش اخراج شده‌اند. او مدعی است که لوکیشن اصلی دنباله سایبرپانک 2077، بخشی از ایالت تگزاس است و تغییرات قابل‌توجهی در راه است.

این افراد به‌ هیچ عنوان منبع درستی به‌حساب نمی‌آید. کاربران ردیت در مورد هویت این فرد دچار شک شده‌اند. فردی نوشت که یک کارمند اخراج‌شده این اندازه ساده نمی‌تواند اطلاعات محرمانه را فاش کند و حتی سمتی که در آن کار می‌کرده است را هم اعلام کند. عده‌ای می‌گویند که این شایعه یک دام برای کارمندان سابق و افشاگران است تا سی‌دی پراجکت بتواند آن‌ها را کشف کند. در نهایت نمی‌توان به صحت این شایعه اعتماد کرد.

طبق گفته این فرد، تگزاس لوکیشن اصلی بازی است. همچنین کاراکترهای بازی اصلی بر خواهند گشت و مضمون داستان نیز تئوری‌های توطئه خواهد بود. چند منطقه در بازی وجود دارد و می‌توان به آن مناطق سفر کرد. حمل و نقل شهری اضافه شده است. تنوع زیست‌محیطی بهتر شده است. شهر اصلی و همچنین صحرای اطراف به‌طور کامل پوشش داده شده‌اند. فضای نئو ژاپنی نایت‌سیتی همچنان حذف شده است و سبک معماری زبره‌کاری یا بروتالیسم دیده می‌شود. فضای بازی هم حالت پادآرمان‌شهری آمریکایی خواهد داشت.

شهر دنباله Cyberpunk 2077جزئیات دنباله Cyberpunk 2077

افشاگر نوشته است که حالت سوم شخص در دنباله Cyberpunk 2077 را ندیده است و شاید این حالت بعدها اضافه شود. این فرد مدعی است که فرایند نگارش داستان و تعیین مکانیک‌ها پیشرفت خوبی داشته است و قبل از بسته الحاقی فانتوم لیبرتی، آن‌ها مشغول پروژه جدید بوده‌اند. اعضای تیم توسعه‌دهنده طبق گفته‌ها معتقدند که فضای بازی باید اندکی خیالی‌تر باشد و در نتیجه آزادی عمل زیادی به سازندگان برای ساخت محیط‌های باز داده شده است.

در عین حال داستان جانی سیلورهند ادامه پیدا می‌کند و نقش او پررنگ‌تر خواهد بود. شخصیت مورگان بلک‌هند نیز هویت خود را حفظ خواهد کرد و تیم نویسندگان او را به یک جانی‌ سیلورهند دیگر تبدیل نمی‌کنند. این جزئیات به هیچ عنوان قابل استناد نیستند. هر فردی می‌تواند ادعا کند که کارمند سابق سی‌دی پراجکت است و در مورد پروژه تازه صحبت کند. تغییر نایت‌سیتی به تگزاس نیز منطقی به نظر نمی‌رسد. زیرا که تیم سازنده باید المان‌های زیادی را دوباره طراحی کند.

گروهی معتقدند که استفاده از آنریل انجین 5 باعث شده تا تیم سازنده به فکر تغییر شهر اصلی بیفتد. زیرا که پورت کردن نایت‌سیتی و ویرایش آن در آنریل انجین مشکل‌ساز خواهد شد. نظر شما چیست؟ چه انتظاری از دنباله Cyberpunk 2077 دارید؟

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.