بازی آنلاین The Last of Us
ارحام ادبخواه

تولید بازی آنلاین The Last of Us همچنان ادامه دارد

ارحام ادبخواه 15 آبان 1402 بدون دیدگاه
149 بازدید

کارگردان بازی آنلاین The Last of Us اطلاعات امیدوار کننده‌ای را از این پروژه منتشر کرده تا طرفداران را به وجد آورد. ظاهرا برخلاف آنچه که پیش از این انتظار می‌رفت و در پارسی گیم هم در موردش صحبت کردیم، این بازی آنلاین که یادآور بخش Faction است هنوز در دست ساخت قرار دارد.

استودیو ناتی داگ در حال توسعه یک بازی آنلاین و چندنفره است که در دنیای بازی لست آو اس جریان دارد. این بازی در طی زمان حاشیه‌های زیادی را به خود جلب کرد؛ به گونه‌ای که در یک وهله به لغو شدن کامل آن هم فکر کردیم. خوشبختانه کارگردان بازی آنلاین لست آف آس خبرهای جدیدی را درباره این پروژه به اشتراک گذاشته تا گیمرها نسبت به آینده دیدگاه بهتر و روشن‌تری را اتخاذ کنند.

بازی آنلاین لست آو آس که قرار بود در سال 2023 به شکل مفصلی معرفی شود، درگیر یک سری مشکلات داخلی شد. طبق گزارش‌هایی که در اوایل سال جاری میلادی شنیدیم، روند توسعه این بازی وضعیت خوبی نداشت و شرایط برای ناتی داگ ایده‌آل پیش نمی‌رفت. به طور صریح، شایعات به این موضوع اشاره داشتند که سونی از وضعیت بازی مورد بحث رضایت ندارد و می‌خواهد رویه آن را به طور کلی تغییر دهد. خوشبختانه و با توجه به خبرهای جدیدی که منتشر شده استودیو ناتی داگ نمی‌خواهد این پروژه عظیم را رها کند و هنوز روی توسعه آن پافشاری دارد.

بازی آنلاین The Last of Us

بازی چندنفره The Last of Us هنوز زنده است

وینیت آگاروال که کارگردان بازی Faction محسوب می‌شود در شبکه‌های اجتماعی دست به کار شد و اطلاعات جدیدی به اشتراک گذاشت. آگاروال در طی یک توییت اعلام کرد که بازی چندنفره لست آف آس هنوز در دست ساخت قرار دارد و خبری از لغو شدن آن نیست. هرچند که او جزئیات بیش‌تری را در این باره مطرح نکرد، ولی می‌دانیم که بازی مورد بحث در آینده روی خوش روزگار و انتشار جهانی را هم خواهد دید.

حال اگر این گونه فرض کنیم که بازی آنلاین The Last of Us در نهایت منتشر می‌شود، سوال این است که سونی در چه زمانی به معرفی کامل و جامع آن می‌پردازد. این بازی در ابتدا قرار بود در کنار The Last of Us Part 2 منتشر شود و صرفا به عنوان یک حالت جداگانه فعالیت خود را ادامه دهد. اما مقیاس این بخش رفته رفته بزرگ‌تر و جاه‌طلبانه‌تر شد تا ناتی داگ تصمیم بگیرد آن را به یک پروژه و ویدیو گیم جداگانه تبدیل کند.

با گذر از تمامی این بحث‌ها، بازی چندنفره لست آو آس به مرور زمان درگیر مسائل و شایعات مختلفی شد که تا پیش از حرف‌های کارگردان بازی نمی‌دانستیم کدام یک از آن‌ها صحت دارد. اما حالا که شایعات در مورد ساخت بازی سوم قوت گرفته، نمی‌دانیم که چه سرنوشتی در انتظار این بازی آنلاین و اهداف آن وجود دارد. فعلا باید صبر کنیم و منتظر خبرهای بیش‌تر از سوی ناتی داگ و سونی باشیم.

نظر شما در مورد بازی آنلاین The Last of Us چیست؟ نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Comicbook

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.