سریال لایو اکشن Cyberpunk 2077
یحیی رحیمی

سازنده True Detective لایو اکشن Cyberpunk 2077 را می‌سازد

یحیی رحیمی 14 مهر 1402 بدون دیدگاه
223 بازدید

استودیو سی‌دی پراجکت روز گذشته از همکاری ویژه با استودیو Anonymous Content خبر داد. سازنده سریال‌های محبوبی مانند True Detective و مستر ربات قرار است پروژه لایو اکشن Cyberpunk 2077 را کارگردانی کند. این پروژه احتمالاً سریال یا فیلم سینمایی اقتباسی از بازی سایبرپانک 2077 خواهد بود که در حال هیچ جزئیاتی از آن در دسترس نیست.

شرکت انانیموس کانتنت علاوه بر سریال‌های معروف با فیلم‌هایی مانند The Revenant و Spotlight هم شناخته می‌شود. استودیو سی‌دی پراجکت به‌طور مستقیم با گرت کمبل، مدیر بخش آثار تلویزیونی و رایان شوارتز، مدیرکل تولید و همچنین مدیر کل شرکت همکاری می‌کند. حاصل این همکاری به نظر یک پروژه هیجان‌انگیز خواهد بود و این یک پیشرفت اساسی برای بازی‌ای به شمار می‌رود که هنگام انتشار، انتقادات شدیدی را تحمل کرد.

پروژه لایو اکشن یا احتمالاً سریال Cyberpunk 2077 در مرحله پیش‌تولید قرار دارد. تلاش برای جذب فیلم‌نامه‌نویس شروع شده است و گروه نویسندگان باید تلاش کنند تا داستان تازه‌ای در دل دنیای بازی خلق کنند. مدیران ارشد نام‌برده‌شده قرار است شخصاً وظیفه تولید پروژه را بر عهده داشته باشند و در عین حال تیم سازنده بازی سایبرپانک 2077 نیز در تولید پروژه شرکت دارد. این پروژه با نظارت ویژه سی‌دی پراجکت تولید می‌شود و به حال و هوای بازی نزدیک خواهد بود.

سریال لایو اکشن Cyberpunk 2077سریال لایو اکشن Cyberpunk 2077

این اولین پروژه اقتباسی از بازی اخیر سی‌دی پراجکت نیست. انیمه سریالی Edgerunners سال گذشته از نتفلیکس پخش شد و مورد تحسین قرار گرفت. این انیمه باعث شد تا افراد زیادی مجاب به خرید بازی شوند. توسعه‌دهنده امروز اعلام کرد که 25 میلیون نسخه از بازی سایبرپانک 2077 فروخته شده است. میزان فروش بسته الحاقی فانتوم لیبرتی نیز از مرز سه میلیون نسخه گذشته است. سرعت فروش این بازی حتی از The Witcher 3 بیشتر بوده است. پروژه لایو اکشن جدید می‌تواند به فروش کلی بازی کمک بیشتری کند و رکوردهای تازه‌ای ثبت شوند.

همکاری با انانیموس کانتنت خبر خوبی برای طرفداران بازی خواهد بود. تمامی پروژه‌های این شرکت موفقیت‌آمیز بوده‌اند و با گروهی روبه‌رو هستیم که تجربه زیادی در خلق آثار بی‌نظیر دارد. طرفداران بازی انتظار یکی از بهترین فیلم‌ها یا سریال‌های اقتباسی از ویدیوگیم را دارند و باید منتظر خبرهای بیشتر ماند. سی‌دی پراجکت مشغول ساخت دنباله Cyberpunk 2077 است. گزارش تازه نشان می‌دهد که احتمال گنجاندن حالت سوم شخص وجود دارد. ممکن است باید جدید تماماً اول‌شخص نباشد.

نظر شما در مورد سریال یا فیلم لایو اکشن Cyberpunk 2077 چیست؟ چه انتظاری از آن دارید؟

منبع: Gematsu

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.