حجم دانلود بازی Need for Speed Unbound
یحیی رحیمی

حجم دانلود بازی Need for Speed Unbound

یحیی رحیمی 7 آذر 1401 1 دیدگاه

چند روز تا انتشار بازی Need for Speed Unbound باقی مانده است و طرفداران منتظر شروع تجربه‌ای مهیج با گاراژی پر از اتومبیل‌های سریع و بی‌نظیر هستند. نید فور اسپید جدید پلتفرم‌های سابق را رها کرده و تنها برای کنسول‌های PS5 و ایکس باکس سری منتشر می‌شود. این بازی البته برای کامپیوتر هم در دسترس قرار می‌گیرد. در حالی که هنوز چند روز تا عرضه رسمی باقی مانده، حجم دانلود Need for Speed Unbound مشخص شده است که برای یک محصول نسل جدید بسیار مناسب است.

صفحه توییتر حجم بازی پلی استیشن، حجم اولیه بازی نید فور اسپید آنباوند را اعلام کرده است. ادمین این صفحه توییتر با بررسی داده‌های فروشگاه پلی استیشن، اطلاعات موثقی کسب می‌کند. طبق اطلاعات موجود، حجم دانلود Need for Speed Unbound حدود 30 گیگابایت یا به طور دقیق، 29.431 گیگابایت است. این حجم مربوط به PS5 و همچنین نسخه 1.000.002 بازی است و احتمال آنکه آپدیت تازه‌ای هم منتشر شود وجود دارد.

از آنجایی که بازی برای کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشر نمی‌شود، انتظار حجم دانلود زیادی را داشتیم، اما توسعه‌دهندگان فایل‌ها را به طرز مناسبی بهینه کرده‌اند. انتشار برای نسل جدید بدین معنی است که اجرای بازی با 60 فریم در ثانیه ممکن است و دیگر لازم نیست نگران محدودیت وضوح و فریم بازی بود. در عین حال گرافیک نسل جدید نیز نسبت به دیگر بازی‌های این سری به چشم خواهد آمد. حجم گفته شده مربوط به پلی استیشن است و کاربران ایکس باکس و کامپیوتر لازم است چند گیگابایت بیشتر دانلود کنند.

حجم دانلود بازی Need for Speed Unbound

زمان پیش دانلود Need for Speed Unbound

گفتنی است کنسول PS5 از الگوریتم کاهش حجم بازی به نام Kraken پشتیبانی می‌کند. این الگوریتم به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا فایل نهایی را فشرده کنند و بازی‌کنان در نهایت بتوانند حجم کمتری برای دانلود مصرف کنند. این الگوریتم در پلتفرم ایکس باکس فعال نیست و معمولاً حجم بازی‌های پلتفرم مایکروسافت چند گیگابایت بیشتر است. مدتی پیش سیستم مورد نیاز Need for Speed Unbound اعلام شد و در صورتی که می‌خواهید با PC‌ به تجربه این بازی مسابقه‌ ای بپردازید، این مطلب مناسب شماست.

افرادی که Palace ادیشن را خریده باشند، می‌توانند از همین لحظه به دانلود بازی بپردازند. مالکان این نسخه می‌توانند سه روز زودتر به بازی دسترسی پیدا کنند و ماجراجویی را روز 29 نوامبر یعنی دو روز دیگر آغاز کنند. در نهایت افرادی که نسخه اصلی را خریده‌اند، می‌توانند روز 30 نوامبر به پیش دانلود بپردازند و سپس روز دوم دسامبر، رانندگی در خیابان‌های شهر را آغاز کنند. گفتنی است انتشار کرک Need for Speed Unbound به دلیل استفاده از مکانیسم حفاظتی دنوو در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

منبع: WhatifGaming

تبليغات
دانلود

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    کمال

    مهمان

    سلام منتظر کرک باشم

    پاسخ دهید