بازی Apex Legends Mobile
یحیی رحیمی

فهرست 14 لجند جدید بازی Apex Legends Mobile فاش شد

یحیی رحیمی 12 تیر 1401 بدون دیدگاه

با نزدیک شدن فصل دوم بازی Apex Legends Mobile شایعات مختلفی در مورد محتوای فصل جدید فاش شده است. گزارش‌های متعدد از لجندها، نقشه‌ها و آیتم‌‌های نو خبر می‌دهند. طبق آخرین اخبار بازی، چهارده شخصیت جدید در طی ماه‌ها و سال‌های آینده به ایپکس لجندز موبایل خواهند پیوست که تعدادی از آن‌ها با نسخه کامپیوتر مشترک است و 6 عدد از آن‌ها نیز تنها مخصوص نسخه موبایل خواهد بود.

انتشار رسمی Apex Legends Mobile در سراسر جهان با استقبال گیمرهای موبایل مواجه شد. روند سریع بتل رویال به همراه شخصیت‌هایی با توانایی متفاوت یکی از دلایل موفقیت بازی قلمداد می‌شود. توسعه‌دهنده به‌منظور افزایش تعداد بازی‌کنان و سرگرم‌ کردن آن‌ها، تصمیم به افزودن شخصیت‌های جدیدی در قالب فصل دوم دارد. افشاگری جدید نشان می‌دهد که 6 لجند مخصوص نسخه موبایل در راه هستند.

14 لجند جدید ایپکس لجندز موبایل

اسامی فاش‌شده در فایل‌های اصلی بازی پیدا شده‌اند و در نتیجه می‌توان آن‌ها را جدی گرفت. لیست‌های مختلفی از اسامی لجندها وجود دارد که بخش بزرگی از آن‌ها هنوز مدل شخصیتی ندارند و ظاهر آن‌ها طراحی نشده است. گفتنی است تعدادی از شخصیت‌های نسخه PC و کنسول مانند Seer و کریپتو راهی نسخه موبایل می‌شوند؛ اما EA شش شخصیت جدید در نظر گرفته است که هنوز اطلاعاتی از ویژگی‌های آن‌ها نداریم.

لیست چهارده لجند جدید Apex Legends Mobile توسط Leakers On Duty APEXM فاش شده است. این حساب توییتر مدت‌هاست اطلاعاتی از بازی فاش می‌کند و سابقه زیادی در این امر دارد. طبق تصویر فاش‌شده، هشت شخصیت از نسخه PC به موبایل اضافه می‌شوند. این هشت شخصیت را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. استودیو ریسپاون مدتی پیش، قول افزودن شخصیت‌های بیشتر را داده بود و اینکه ایپکس لجندز موبایل در طی فصل‌های آتی تکمیل می‌شود.

 1. Wattson
 2. Crypto
 3. Horizon
 4. Valkyrie
 5. Seer
 6. Fuse
 7. Rampart
 8. Revenant

لجند Apex Legends Mobile ایپکس لجندز موبایل

شش شخصیت دیگر در انحصار نسخه موبایل خواهند بود. وجود اولین لجند به نام DJ مدتی پیش فاش شد و انتظار می‌رود که در فصل دوم بازی حضور داشته باشد. او یکی از شخصیت‌های مؤنث است که فعلاً اطلاعاتی از قابلیت‌های او در دست نیست. علاوه بر دی‌جی، چندین لجند دیگر در راه هستند که اسامی آن‌ها را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

 1. DJ
 2. Spider
 3. Ampere
 4. Monkey King
 5. Botanist
 6. Seeker

حالت تک‌نفره Apex Legends Mobile

حساب کاربری دیگر به اسم ThatOneGamingBot به‌تازگی تصاویری جدید از نسخه موبایل ایپکس لجندز منتشر کرده که وجود حالت تک‌نفره یا سولو را تائید می‌کند. به نظر می‌رسد که این حالت قبل از انتشار آن برای کاربران PC منتشر می‌شود و در صورتی که این تصاویر واقعی باشند؛ محتوای مهمی در راه است. گفتنی است احتمال افزودن حالت سولو به‌عنوان یک رویداد ویژه وجود دارد و اطلاعات موثقی در دست نیست؛ باید منتظر خبرهای رسمی در مورد فصل جدید Apex Legends Mobile باشیم.

منبع: GamingonPhone

مطالب مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
 • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.