بازی جدید خالق بایوشاک
سید مسعود کاظمی

بازی جدید خالق سری بایوشاک کمی قبل از انتشار معرفی خواهد شد

سید مسعود کاظمی 25 دی 1400 بدون دیدگاه

کن لوین، یکی از بهترین کارگردان‌های صنعت ویدئوگیم است که اکثراً با مجموعه بایوشاک شناخته می‌شود. پس از اینکه ساخت بازی BioShock Infinite و دو بسته‌الحاقی آن به پایان رسید، کن لوین استودیو Ghost Story Games را خلق کرد تا روی عنوان جدید خود کار کند. این کارگردان خوشنام صنعت بازی‌های ویدئویی چندین سال مشغول ساخت بازی جدید خود بوده است. در جدیدترین صحبت‌های منتشر شده از خالق سری بایوشاک، بازی جدید او کمی قبل‌تر از انتشار معرفی خواهد شد.

استودیو Ghost Story Games چندین سال است که مشغول ساخت بازی جدید خالق بایوشاک، کن لوین است. این پروژه‌ها تا حالا چندین بار دوباره از نو خلق شده است و گزارش‌های اخیری که جیسون شرایر، نویسنده کتاب Blood, Sweat and Pixels، حاکی از وضعیت نه‌چندان مطلوب کارمندان این استودیو است. در رابطه با بازی جدید کن لوین اطلاعات دقیقی در دست نیست و حتی عنوان بازی نیز اعلام نشده است.

بازی جدید خالق بایوشاک

بازی جدید خالق بایوشاک قبل از انتشار معرفی خواهد شد

 

کن لوین در جدیدترین مصاحبه‌ای که با سایت Arcade Attack صحبت‌های در مورد بازی جدید خود انجام داد. در اوایل مصاحبه، این کارگردان در رابطه با زندگی کاری و عناوینی که قبلاً ساخته بود صحبت کرد. در ادامه کن لوین اشاره کرد که هر موقع بازی به مراحل پایانی تولید نزدیک شده بود آن را معرفی خواهند کرد. او اضافه کرد که قصد ندارد بازی را با فاصله زیاد از تاریخ انتشار معرفی کند.

ما نمی‌خواستیم وارد مسیری شویم که بازی را بسیار زود معرفی کنیم، چون بازی بالاخره منتشر خواهد شد و من نمی‌خواهم که طرفداران در یک بازه زمانی نسبتاً طولانی توقعات بیشتر داشته باشند و برای این بازی هایپ شوند. فکر می‌کنم در این حالت بازی اصیل نخواهد بود و گیمرها دوست دارند بفهمند سراغ چه بازی می‌روند و بهترین کار برای این موضوع معرفی بازی نزدیک به زمان انتشار آن است.

از طرف دیگر استودیو Irrational Games مشغول ساخت عنوان بعدی مجموعه بایوشاک بدون دخالت کن لوین است. در ادامه لوین اضافه کرد که از معرفی این بازی طرفداران هم غافلگیر خواهند شد و هم غافلگیر نخواهند شد. این درحالی است که کارمندان استودیو به‌صورت ناشناس به نشریه بلومبرگ گزارش داده‌اند که پروژه جدید کن لوین وضعیت مناسبی ندارد و مدیریت اشتباه کن لوین، یکی از اصلی‌ترین عامل‌های این وضعیت نابسامان است.

منبع: GamingBolt

مطالب مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

Adv