دانلود زیرنویس فارسی بازی GTA III
Xbox Storage Expansion Card
مبین نعمت‌اللهی

سیگیت حافظه 512 گیگابایتی مخصوص ایکس باکس سری را معرفی کرد

مبین نعمت‌اللهی 1 آبان 1400 2 دیدگاه

با فرا رسیدن نسل جدید پلتفرم‌ها، در کنار همه‌گیری محتویات با وضوح‌تصویر 4K و بازی‌هایی با جلوه‌های بصری خیره‌کننده، بدون تردید دارندگان نسل جدید کنسول‌های خانگی، با کمبود فضای خالی مواجه خواهند شد. اما پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان، سرانجام مایکروسافت و برند سیگیت با رونمایی از کارت‌های ذخیره‌سازی جدید کنسول‌ ایکس باکس سری، دروازه‌ای جدیدی از محتویات بی‌حد‌و‌مرز را بر روی بازی‌کنندگان باز خواهند کرد.

اگر از مشکلات کمبود فضای خالی بر روی کنسول‌های Xbox Series X/S به ستوه آمده‌اید، بایستی اشاره کرد که برند آمریکایی سیگیت در تازه‌ترین فعالیت‌های خود، اقدام به معرفی کارت‌های حافظه کنسول‌های ایکس باکس سری در دو ظرفیت 512 گیگابایت و 2 ترابایت کرده است. کارت‌هایی که کلکسیونی کامل از ظرفیت‌های 512 گیگابایت، 1 و 2 ترابایت را پیش‌روی دارندگان کنسول‌های نسل جدید مایکروسافت قرار می‌دهد.

حافظه سیگیت ایکس باکس سری

حافظه جانبی جدید ایکس باکس ابتدا در ایالات‌متحده عرضه می‌شود

تقریبا 1 سال از عرضه‌ی کنسول‌های جدید برند‌های ایکس باکس و پلی‌ استیشن در بازارهای جهانی می‌گذرد و همچنان شکایاتی متعدد از عدم وجود حافظه‌ی کافی این کنسول‌ها روانه‌ی صندوق انتقادات‌و‌شکایات دو شرکت سونی و مایکروسافت می‌شود. نارضایتی که با نگرانی بازی‌کنندگان از عدم فضای خالی بر روی پلتفرم‌های نسل جدید، به واسطه‌ی عملکرد به مراتب بهتر بازی‌ها بر روی این دستگاه‌ها همراه شده بود. تا پیش از آن، انتخاب در افزایش ظرفیت کنسول‌های Xbox Series X/S, PlayStation 5 و در زمان دسترسی‌عمومی آن‌ها محدود بود.

در کنار ایکس باکس، پلی‌ استیشن هم این امکان را برای دارندگان کنسول پلی استیشن 5 فراهم کرده تا با انجام یک بروزرسانی نرم‌افزاری و به‌ واسطه‌ی حافظه‌جانبی SSD، ظرفیت ذخیره‌سازی کنسول خود را افزایش دهند. کارت‌های افزایش حافظه شرکت سیگیت در ظرفیت 2 ترابایت 400 دلار قیمت دارند و از اوایل ماه دسامبر سال جاری در ایالت‌متحده عرضه می‌شوند. از طرفی دیگر، نسخه‌ی 512 گیگابایت کمی مقرون به‌ صرفه‌تر بوده و تنها 140 دلار قیمت خواهد داشت. این کارت برخلاف نسخه‌ی 2 ترابایت، در اواسط ماه نوامبر روانه‌ی بازار می‌شود.

منبع: The Gamer

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 2 دیدگاه
  • جمشید

    مهمان

    سلام میشه اکانت بتل نت کالاف را روی ایکس باکس انتقال داد

    پاسخ دهید


Adv
Adv