خرید بازی مختار
بازی تانکی آنلاین
بازی تانکی آنلاین
صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می‌توانید آن را بازی کنید.

بازی تانکی آنلاین

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بازی زولا را می‌توان تنها بازی آنلاین و شوتر دانست که ناشر داخلی داشته و همواره از آن پشتیبانی خوبی می‌شود. شرکت سورنا گیمز در طول سال‌های متوالی، همواره برای بهبود بازی تلاش کرده و محتوای جدیدی را به آن اضافه کرده است. همچنین با بومی‌سازی این عنوان که در اصل محصول یک شرکت ترکیه‌ای است، هم‌وطنان ما می‌توانند در محیط‌های آشنا و با سلاح‌های ایرانی در این بازی به نبرد بپردازند. یکی از مورد انتظارترین بخش‌های این بازی پرطرفدار، بخش زولا بتل رویال بوده که به‌تازگی منتشرشده و این سبک محبوب را به بازی اضافه کرده است.

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد

بازی مختار فصل قیام
بازی مختار فصل قیام
شرکت منادیان یکی از استودیوهای بازی‌سازی داخلی بوده که سه‌گانه بازی سفیر عشق را در سال 1399 معرفی کرد و به‌تازگی از شماره دوم آن که با نام مختار فصل قیام شناخته می‌شود رونمایی کرده است که در آن بازیکن، نقش جنگجوی مشهور، مختار ثقفی را بازی خواهد کرد.

بازی مختار فصل قیام

دانلود زیرنویس فارسی بازی Mafia Definitnive Edition
بازی Call of Duty Modern Warfare
یحیی رحیمی

دنباله Modern Warfare به کارتل‌ مواد مخدر کلمبیا خواهد پرداخت

یحیی رحیمی 23 شهریور 1400 بدون دیدگاه

بازی Call of Duty Vanguard هنوز منتشرنشده و چند ماهی تا شروع ماجراجویی آن در بازار شلوغ بازی‌های ویدیویی آبان ماه باقی مانده؛ اما شایعات در مورد شماره بعدی کال آو دیوتی بالا گرفته است. تام اندرسون از افشاگران معروف بازی‌های ویدیویی، اطلاعات مهمی در مورد بازی Call of Duty 2020 منتشر کرده و بر اساس گفته‌های وی، دنباله Modern Warfare در دست‌ساخت است و قرار است داستانی در مورد کارتل‌های مواد مخدر کلمبیا را شاهد باشیم.

بر اساس توییت جدید تام اندرسون، کال آو دیوتی جدید با اسم رمز «پروژه Cortez» شناخته می‌شود و قرار است دنباله Modern Warfare منتشر شده در سال 2019 باشد. این بازی توسط استودیو Infinity Ward ساخته می‌شود و نکته جالب آن است که منابع رسانه VGC نیز این گزارش را تائید کرده‌اند و صحت این ادعاها تائید شده است.

دنباله بازی Call of Duty Modern Warfare دارای یک بخش داستانی جالب در مورد یورش سربازان آمریکایی به کشور کلمبیا و مبارزه با کارتل‌های مواد مخدر کلمبیایی خواهد بود که در بسیاری از فیلم‌های هالیوودی و سریال‌های تلویزیونی استفاده شده و به‌نوعی یک کلیشه داستانی به حساب می‌آید. پروژه Cortez اسم مخفی بازی جدید است که اشاره‌ای به «فلیکس کورتز» آنتاگونیست فیلم « تهدید فوری و آشکار» با بازی هریسون فورد دارد.

فیلم «تهدید فوری و آشکار» به روایت زندگی یک مأمور سازمان سیا می‌پردازد که در نبردی همه‌جانبه با کارتل مواد مخدر کلمبیا گیر افتاده است. شباهت‌‌های بسیار زیادی میان فیلم و داستان بازی Call of Duty 2022 وجود دارد و ممکن است اکتیویژن، دنباله Modern Warfare را بر اساس همین فیلم بسازد.

شرکت اکتیویژن یک چرخه‌ی سه‌ساله برای تولید بازی‌های کال آو دیوتی دارد و سه استودیو بزرگ Treyarch، Sledghammer Games و Infinity Ward به صورت نوبتی، یک نسخه جدید را راهی بازار می‌کنند. سال گذشته شاهد انتشار بلک آپس کلد وار بودیم و امسال نیز نوبت به Vanguard رسیده و سال آینده نیز با دنباله Modern Warfare همراه خواهیم بود. با توجه به موفقیت تجاری بازی، واضح است که اکتیویژن ساخت دنباله مدرن وارفر را در اولویت قرار خواهد داد.

بازی Call of Duty Modern Warfare

هر دو رسانه VGC و تام اندرسون بارها به انتشار شایعات و گزارش‌هایی تازه در مورد کال آو دیوتی پرداخته‌اند و می‌توان به منابع آن‌ها اطمینان کرد. اکتیویژن هنوز در مورد Call of Duty 2022‌ صحبت نکرده و قرار نیست تا سال آینده نیز اطلاعاتی از آن دریافت کنیم. تنها می‌دانیم که Infinity Ward در حال ساخت بازی و بخش داستانی است. این شرکت آمریکایی، همچنین در حال ساخت یک بازی موبایل دیگر از مجموعه کال آو دیوتی است که توسط استودیویی داخلی توسعه داده می‌شود.

منبع: GameSpot

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv