دانلود زیرنویس فارسی بازی Kena Bridge of Spirits
دانلود بازی Break Arts II برای PC
دانلود بازی Break Arts II برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Break Arts II برای PC

پارسی گیم 29 تیر 1400 بدون دیدگاه

دانلود بازی Break Arts II برای کامپیوتر

نوآوری در بازی‌های ویدیویی امری اجتناب‌ناپذیر برای فرار از کلیشه و تکراری شدن است. سازندگان بازی‌های ویدیویی همواره در تلاش‌اند تا با ارائه ایده‌های جدید و متفاوت، عنوانی تازه منتشر کنند و توجه مخاطبان بی‌شمار این سرگرمی را به دست آورند. بازی BREAK ARTS II از استودیو Mercury، مسابقه دادن و مبارزه را به‌صورت هم‌زمان در قالب یک ربات فوق پیشرفته را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شاید قبلاً بازی‌هایی با این سبک و سیاق، که در آن‌ها هم باید مسابقه دهید و هم به رقیبان خود شلیک کنید را تجربه کرده باشید. BREAK ARTS II این سبک را محور خود قرار داده و به‌جای ماشین‌های مسابقه‌ای، رباتی پیشرفته و شبیه به انسان را برای این کار در اختیار شما قرار می‌دهد. این رباتی که در دسترس دارید، جزئیات زیادی داشته و تمامی اجزای آن می‌تواند توسط شما شخصی‌سازی شود و ارتقا پیدا کند. هر قسمت از زره و سلاح را می‌توانید با پیشروی و خرج کردن پول ارتقا دهید و به‌مرور به قدرتمندترین ربات مسابقه‌ای تبدیل شوید.

هر قسمتی که اضافه می‌کنید، قابلیت جدیدی را به ربات شما می‌بخشد تا عمق گیم پلی بیشتر شده و برای به دست آوردن قطعات پیشرفته‌تر و قدرتمندتر، ترغیب شوید بیشتر در مسابقات شرکت کنید. همچنین می‌توانید با خلاقیت خود مانند قطعات اسباب‌بازی لگو، ربات خود را سرهم‌بندی کرده و ماشینی منحصربه‌فرد خلق کنید. این آزادی عمل در ساخت‌وساز و ارتقا ربات‌ها یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های گیم پلی بازی است.

از طرفی خود مسابقات هیجان بسیار بالایی داشته و سرعت سرسام‌آوری دارد. در کنار اینکه باید نفر اول از خط پایان عبور کنید، استفاده از سلاح‌های مختلف برای شلیک به سایر رقیبان خود را نیز نباید فراموش کنید. سبک و سیاق پیست‌ها هم علمی تخیلی و آینده‌گرایانه است تا تجربه‌ای جذاب و درخور از یک مسابقه مهیج را در قالب رباتی پیشرفته داشته باشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Titanfall 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Break Arts II با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8, 10
Processor: Intel Core i3
Memory: 6 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 550 Ti
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8, 10
Processor: Intel Core i5 or higher
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 1050 or higher
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 8 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Be artistic, be destructive.
The sequel to the hit smartphone game BREAK ARTS is making its way to Steam! The new PC version boasts further improved graphics and an entirely new game system.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv