گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت استور یک فروشگاه آنلاین برای خرید انواع گیفت کارت PSN، خرید استیم والت، ایکس‌باکس لایو ، گیفت کارت اپل و گوگل و دیگر سرویس‌های بازی است که بستری ایمن را برای شما فراهم کرده تا با خیال راحت بتوانید به بازی‌های مختلف دسترسی داشته باشید.در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید

جایگاه پست تبلیغاتی
ما یک تبلیغات خاص به شما پیشنهاد داده ایم که می توانید روی آن کلیک کرده و وارد سایت فوق شوید.

جایگاه پست تبلیغاتی

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
با خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌توانید اکانت PSN خود را شارژ کرده و به تمامی بازی های این سرویس، به خصوص بازی های تخفیف خورده دسترسی داشته باشید. پس هم اینک خود را برای اولین خرید و تجربه کار با بهترین بازی‌ها آماده کنید.

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی

Cyberpunk 2077
مهدی ملکی

بسیاری از بازیکنان Cyberpunk 2077 پس از بازپرداخت هنوز به بازی دسترسی دارند

مهدی ملکی 6 بهمن 1399 بدون دیدگاه 237 بازدید

بازی Cyberpunk 2077 ساخته استودیو CD Projekt Red از جمله آثار است که همراه با عرضه سیلی از جنجال را به پا کرد. برخی از کاربرانی که به خریداری عنوان مذکور پرداخته بودند تاب مشکلات آن را نداشتند و فوراً خواستار بازگشت پول خود شدند. در نتیجه استودیو یاد شده هم عرصه را ترک نکرد و جوابگوی عواقب عرضه بازی بود. با این حال به نظر می‌رسد که با وجود بازگشت پول بسیاری از بازیکنان، آن‌ها هنوز هم به بازی دسترسی دارند.

طبق گزارش وب‌سایت Vice بسیاری از بازیکنان اشاره کرده‌اند که پس از درخواست برای بازگشت پول، بازی از دسترس آن‌ها خارج نشده است و هنوز هم می‌توانند به تجربه‌اش بپردازند. برای مثال شخصی که نسخه 250 دلاری ویژه را خریداری کرده، حتی پس از عودت پول، درخواست نشده است که نسخه فیزیکی را بازگرداند. این مورد برای برخی از خریداران نسخه دیجیتال نیز صدق می‌کند.

بازی Cyberpunk 2077به هر حال باید توجه داشت که استودیو CD Projekt Red هنوز فرایند اعمال بازپرداخت پول را برای بسیاری از بازیکنان به اتمام نرسانده است و با توجه به مشکلات پیش‌رو، هم‌اکنون درگیری‌های زیادی دارد؛ بنابراین شاید در روزها و ماه‌های آینده بالاخره درخواست شود که افراد نسخه فیزیکی خود را برگردانند یا حتی جلوی دسترسی به نسخه‌های بازپرداخت شده آنلاین گرفته شود.

مدتی پیش مشخص شد که بازی Cyberpunk 2077 با وجود تمام بازپرداختی‌ها و مشکلات خود، تاکنون حدود 13 میلیون به فروش رفته است. استودیو سازنده مدام در حال تلاش است تا با عرضه به‌روزرسانی‌های متعدد، تجربه بازیکنان را بهبود دهد و مشکلات موجود را برطرف کند. مدتی پیش در همین راستا شاهد عرضه به‌روزرسانی اصلی 1.1 بودیم.

منبع: Gaming Bolt

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv