دانلود بازی Journey برای PC
دانلود بازی Journey برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Journey برای PC

پارسی گیم 19 خرداد 1398 35 دیدگاه

دانلود بازی Journey برای کامپیوتر

بازی‌های ویدیویی هرروز با سرعت بیشتری به سمت‌وسوی آنلاین شدن و تنها کشتن و کسب امتیاز جلو می‌روند و کم‌کم هنر و داستان در حال رنگ باختن است. در این میان Journey با برهم زدن تمامی این قواعد سر برافراشته است و از متفاوت بودن هیچ ابایی ندارد. بازی‌سازهای مستقل به‌ندرت موفق به جذب مخاطب می‌شوند اما این‌یکی از آن دسته نیست و استودیو Thatgamecompany با ارائه یک سفر فلسفی و نشان دادن تمام مبانی بشری، تحسین تمام منتقدان را برانگیخته است. شخصیتی عجیب با ردایی قرمز پیش روی شما قرار دارد و تا چشم کار می‌کند، سنگ و شن و باد. سفری شگفت‌انگیز پیش روی شما قرار دارد و باید با راز این سرزمین عجیب آشنا شوید.

Journey شما در نقش فردی قرار می‌دهد که خود را گم‌کرده است و در تلاش است که باگذشت از مکان‌های عجیب‌وغریب به کوهی دوردست برود. حسی در وجودتان می‌گوید که آن کوه راه درستی است و کسی به شما راه درست را گوش زد نمی‌کند و همه‌چیز در ذهن شما شکل می‌گیرد. مکانیسم‌های بازی مشابه هیچ‌چیزی نیست که تابه‌حال دیده‌اید و تنها شالی که به سر شخصیت اصلی قرار دارد، منبع قدرتی برای شما فراهم می‌کند و به‌وسیله آن می‌توانید پرواز کنید! همه‌چیز به راه رفتن، پریدن و پرواز کردن خلاصه می‌شود و این ترکیب، جادوی شگفت‌انگیزی را پدید آورده است.

نیچه می‌گوید که انسان ابتدا برای ارتباط از موسیقی استفاده می‌کرد و برای همین است که موسیقی این‌چنین برای ما آشناست و یک دژاووی عجیب را با شنیدن یک سمفونی بتهوون یا قطعه‌ای از باخ حس می‌کنیم. در Journey نیز موسیقی همه‌چیز است و این بازی واقعاً به موسیقی‌اش زنده است و حتی برای موسیقی آن نامزد جایزه بزرگ گرمی نیز شده است! زبان بازی به‌نوعی موسیقی ست و بعد از مدتی شنل پوش‌های جدیدی را مشاهده خواهید کرد و آن‌ها نیز به دنبال راه خود هستند و تنها راه گفتگو نیز همین موسیقی است. زیبایی‌های بصری بازی فوق‌العاده‌اند و چشم بازخواهید کرد و به ناگاه منظره فوق‌العاده‌ای را مشاهده خواهید کرد و به‌یک‌باره حس آشنایی عجیبی در وجودتان جوانه می‌زند.

Journey یک سفر مفهومی و پررمزوراز است و در آخر می‌فهمید که چقدر این بازی به سفر ما تا مرگ و راه‌های مختلفی که پیش رویمان قرار دارد، شباهت دارد. ارتباط برقرار کردن با این بازی سخت است و شبیه چیزی نیست که تابه‌حال مشاهده کرده‌اید. هدف بازی بیان این است که چیزی به نام درست و غلط وجود ندارد و از همان ثانیه‌های اول می‌شود این موضوع را حس کرد. این بازی مستقیماً روی روان و افکار شما تأثیر دارد و تجربه‌ای تکرار نشدنی را ارائه خواهد داد. با Journey لحظه‌هایی آرام و عمیق را خواهید داشت و از به تصویر کشیدن مفاهیم فلسفی با چنین دقتی شگفت‌زده خواهید شد.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3-2120 | AMD FX-4350
Memory: 4 GB System RAM & 1 GB Video RAM
Graphics: Nvidia GTS 450 | AMD Radeon HD 5750
Storage: 4 GB
Additional Notes: AVX instruction set required

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i3-2120 | AMD FX-4350
Memory: 4 GB System RAM & 2 GB Video RAM
Graphics: Nvidia GTS 450 | AMD Radeon HD 5750
Storage: 4 GB
Additional Notes: AVX instruction set required

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Journey is an indie adventure game developed by Thatgamecompany and published by Sony Computer Entertainment. It was released for the PlayStation 3 via PlayStation Network in March 2012 and ported to PlayStation 4 in July 2015. It was later ported to Microsoft Windows in June 2019.

In Journey, the player controls a robed figure in a vast desert, traveling towards a mountain in the distance. Other players on the same journey can be discovered, and two players can meet and assist each other, but they cannot communicate via speech or text and cannot see each other’s names until after the game’s credits. The only form of communication between the two is a musical chime, which transforms dull pieces of cloth found throughout the levels into vibrant red, affecting the game world and allowing the player to progress through the levels. The developers sought to evoke in the player a sense of smallness and wonder, and to forge an emotional connection between them and the anonymous players they meet along the way. The music, composed by Austin Wintory, dynamically responds to the player’s actions, building a single theme to represent the game’s emotional arc throughout the story.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 35 دیدگاه
 • Avatar

  Mahdi Rostami

  مهمان

  سلام، دوستانی که برای اجرای بازی مشکل داشتن، این بازی برای اجرا شدن باید cpu سیستم AVX داشته باشه، وگرنه اصلا باز نمیشه، هیچ اروری هم نمیده

  پاسخ دهید
 • Avatar

  علی رستمی

  مهمان

  سلام چجوری فایل های اپدیت رو به بازی اضافه کنیم؟

  پاسخ دهید