عملکرد بازی Suicide Squad Kill the Justice League
یحیی رحیمی

شرکت وارنر از عملکرد بازی Suicide Squad رضایت ندارد

یحیی رحیمی 5 اسفند 1402 1 دیدگاه
123 بازدید

بازی Suicide Squad Kill the Justice League ماه گذشته منتشر شد و همان‌طور که بازی‌کنان انتظار داشتند، یک اثر معمولی لایو سرویس بود. منتقدان از بازی رضایت نداشتند و افرادی که به تجربه بازی پرداختن هم لب به انتقاد گشودند. شرکت وارنر اعتراف کرد که بازی جوخه انتحار مطابق انتظارات آنها عمل نکرده است. بازی‌کنان معتقدند که عملکرد بازی قبل از انتشار هم مشخص بود و این گفته غافل‌گیر کننده نیست.

مدیر مالی شرکت وارنر دیسکاوری در اجلاس مالی اخیر در مورد وضعیت بازی Suicide Squad گفت: «امسال، بازی جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش که یکی از مهم‌ترین بازی‌های ویدیویی ما در سال 2024 است، مطابق انتظارات عمل نکرده و شروع سختی برای کسب و کار ما در سه‌ماهه اول سال رقم زد.» صحبت‌های مدیر مالی نشان می‌دهد که حتی وارنر نیز امیدی به بهبود وضعیت بازی ندارد.

گفتنی است مقایسه سال به سال شرکت وارنر چندان منطقی نیست. آنها سال گذشته بازی Hogwarts Legacy را منتشر کردند که طرفداران انبوه هری پاتر، استقبال گرمی از آن کردند. این در حالی است که طرفداران دی‌سی بارها هشدار داده بودند که هیچ علاقه‌ای به بازی لایو سرویس ندارند. شرکت وارنر همچنان روی تصمیمات خود پافشاری می‌کند و بدون شک دلیل اصلی شکست این بازی، تصمیمات مدیران است. استودیو راک‌استدی، خالق بازی‌های مشهوری مانند Batman Arkham City و Batman Arkham Knight، مهارتی در ساخت بازی لایو سرویس ندارد و دخالت در امور این استودیو در نهایت منجر به تولید بازی‌ای شده که نه ناشر و نه بازی‌کنان از آن رضایت ندارند.

عملکرد بازی Suicide Squad Kill the Justice Leagueعدم رضایت از بازی Suicide Squad

معضل دستورات ناشر برای تولید بازی لایو سرویس در طی چند سال اخیر بسیار جدی شده است. بسیاری شرکت‌های بزرگ با صرف میلیون‌ها دلار هزینه به ساخت بازی آنلاین رو آوردند و در نهایت شکست خوردند. اسکوئر انیکس و سگا از این مسئله ضربه خوردند و شرکت‌های غربی نیز به نظر بازی لایو سرویس را آینده ویدیوگیم می‌دانند. پژوهش تازه‌ای نشان داد که حدود 90 درصد استودیوها به ساخت بازی لایو سرویس علاقه دارند و معتقدند که دوران بازی‌ داستانی و تک‌نفره به سر آمده است. گیمرها ثابت کرده‌اند که همچنان به داستانی علاقه دارند و عناوین لایو سرویس را حمایت نمی‌کنند و تعداد بازی‌کنان آنلاین آنی جوخه انتحار حتی به هزار نفر هم نرسیده است.

عملکرد بازی Suicide Squad با ارائه چند فصل محتوا می‌توانند بهتر شود. هر چند ایرادهای بازی ذاتی است و بعید است که تغییری در سیستم‌های اصلی رخ دهد. یکی از مشکلات بازی آن است که اگرچه چند شخصیت مختلف وجود دارد، اما همگی از یک نوع سلاح استفاده می‌‌کنند. ماهیت لوتر شوتر نیز چندان موردپسند قرار نگرفته است و باید دید محتوای جدید چه تغییراتی ایجاد خواهد کرد. Suicide Squad: Kill the Justice League برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری و کامپیوتر در دسترس است.

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    Mk

    مهمان

    نه تو رو خدا بیا راضی باش????????

    پاسخ دهید