ریمیک Bloodborne بلادبورن
یحیی رحیمی

هیدتاکا میازاکی از احتمال ریمیک Bloodborne می‌گوید

یحیی رحیمی 3 اسفند 1402 بدون دیدگاه
175 بازدید

هیدتاکا میازاکی، مدیر استودیو فرام‌سافتور در طی مصاحبه‌ای تازه با یورو گیمر به موضوعات مختلفی از جمله ژانر سولزلایک و بسته الحاقی جدید Elden Ring پرداخت. وی در بخشی از صحبت‌هایش به Bloodborne اشاره کرد و اینکه از درخواست‌های متعدد بازی‌کنان برای ریمیک اثر بسیار خرسند است و این نشان می‌دهد که بازی برای طرفداران اهمیت بسیار زیادی دارد.

بازی بلادبورن در سال 2015 برای پلی‌استیشن 4 منتشر شد و همچنان در چنگ آن کنسول گرفتار است. سونی نه نسخه مخصوص PS5 را توسعه داده و نه آن را برای کامپیوتر منتشر کرده است. انبوهی از طرفداران درخواست انتشار آن برای سخت‌افزار جدید را دارند و این اتفاق تا امروز رخ نداده است. میازاکی معتقد است باید دسترسی به آثار تعاملی بیشتر شود و این می‌تواند دلیل خوبی برای بازسازی یا ارائه نسخه جدید شود، اما به نظر پیشنهادی برای کار روی بلادبورن به آنها نشده است.

میازاکی در مورد درخواست‌های طرفداران برای ریمیک Bloodborne گفت: «این اثری بسیار عزیز برای ما و به همان اندازه برای طرفداران است. خوشحالیم که شور و اشتیاق مردم در مورد این بازی را می‌بینیم.» او هیچ اشاره‌ای به ریمیک بلادبورن نکرد و واضح است که به‌طور مستقیم در مورد این مقوله نمی‌تواند نظر دهد. وی تنها از اشتیاق طرفداران برای ادامه این بازی و دریافت نسخه جدید خوشحال است.

ریمیک Bloodborne بلادبورنبازگشت Bloodborne، شایعه یا واقعیت؟

میازاکی در مورد اشتیاق طرفداران گفت: «ساده بگویم که دیدن این درخواست‌ها و اینکه چه خاطرات خاصی ساخته است، خوشحال‌کننده است. واضح است که شنیدن نظرات پرشور طرفداران ما را هیجان‌زده می‌کند و خوش‌شانسیم که چنین خاطرات خاصی ساخته‌ایم.» وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اذعان کرد که سخت‌افزار جدید و ظرفیت‌های آن می‌تواند دلیل خوبی برای ارائه یک نسخه جدید از بازی شود، اما دسترسی‌پذیری و اینکه بازی در دسترس افراد بیشتر باشد، اهمیت بیشتری برای وی دارد.

صحبت‌های میازاکی با محافظه‌کاری همیشگی بیان شده و ممکن است که پروژه‌ای جدید با محوریت بلادبورن در دستور کار قرار داشته باشد. فهرست بازی‌های فاش‌شده پلی‌استیشن توسط انویدیا نشان داد که بازی Bloodborne 2 جزو برنامه کلی سونی و فرام‌سافتور قرار دارد. در عین حال شایعاتی از بازسازی بلادبورن برای کنسول نسل بعد سونی منتشر شده و به نظر می‌رسد که توسعه‌دهنده‌ها، قادر به ارائه اثر در این نسل نخواهند بود.

میازاکی در ادامه به بسته الحاقی جدید الدن رینگ پرداخت. او گفت که بزرگ‌ترین اکسپنشن داستانی تاریخ فرام‌سافتور در حال توسعه است و همچنین بیش از 10 باس جدید، هشت دسته‌بندی سلاح و دانجن‌های تازه خواهیم دید که ده‌ها ساعت طرفداران را سرگرم خواهد کرد. در پایان نظر شما در مورد بلادبورن چیست؟ چرا این بازی برای هیچ پلتفرم تازه‌ای پورت نمی‌شود؟

منبع: VGC

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.