بازی The Walking Dead: Destinies
یحیی رحیمی

بازی The Walking Dead: Destinies به‌شدت مورد انتقاد قرار گرفت

یحیی رحیمی 27 آبان 1402 بدون دیدگاه
1,007 بازدید

بازی The Walking Dead: Destinies به‌طور رسمی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و 5، ایکس‌باکس وان و سری و نینتندو سوییچ منتشر شد. نسخه کامپیوتر قرار است روز اول ماه دسامبر (دهم آذر) منتشر شود. استودیو GameMill Entertainment با انتشار تریلری، انتشار اثر را جشن گرفت. گفتنی است بازی‌کنان به شدت جوانب مختلف بازی مردگان متحرک را به باد انتقاد و تمسخر گرفتند و باور نمی‌کنند که چنین بازی ضعیف و پر ایرادی منتشر شده است.

بازی The Walking Dead: Destinies بر اساس سریال مردگان متحرک ساخته شده است. امکان کنترل شخصیت‌های اصلی را خواهید داشت و می‌توانید جریان داستان را طبق نظر خود تغییر دهید. این بازی یک عنوان اکشن ماجراجویی سوم شخص است که می‌توان از تفنگ و آیتم‌های مختلف برای زنده ماندن استفاده کرد. لوکیشن‌های اصلی سریال نیز طراحی شده‌اند.

طرفداران مردگان متحرک، نارضایتی خود را در مورد بازی بروز دادند. یک کاربر تیک‌تاک با انتشار ویدیویی کوتاه نشان داد که حتی کات‌سین‌های بازی انیمیشن ندارند و توسعه‌دهندگان هیچ زحمتی برای توسعه اثر به خود نداده‌اند. بسیاری نوشته‌اند که گرافیک بازی مشابه عناوین زمان PS2 است و به نظر بودجه ساخت بازی بسیار کم باشد.

بازی The Walking Dead: Destiniesانتقاد از وضعیت بازی The Walking Dead: Destinies

یکی از کاربران ردیت نوشت که کاراکترهای کلیدی بازی در تمامی کات‌سین‌ها غایب هستند و انیمیشنی برای آنها طراحی نشده است. به طور کل این بازی مشابه عناوین موبایل است. توسعه‌دهنده می‌گوید که بیش از 150 پایان مختلف در نظر گرفته است، اما بازی‌کنان نظر دیگری دارند. روایت بازی ضعیف است و چند فصل مهم سریال در طی یکی دو ساعت روایت می‌شوند. این باعث شده تا The Walking Dead: Destinies یک پروژه شکست‌خورده باشد.

یکی از مشکلات اصلی نسخه PS5، قفل شدن بازی در طی یک مرحله خاص است. به عبارت دیگر امکان تمام کردن بازی به دلیل باگ و گلیچ وجود ندارد. این در حالی است که قیمت بازی پنجاه دلار است. بسیاری از بازی‌کنان نارضایتی خود را نسبت به کیفیت ضعیف بازی نشان دادند. در حال حاضر هیچ رسانه‌ای به بررسی و نقد بازی نپرداخته است، اما بدون شک امتیاز بسیار ضعیفی دریافت خواهد کرد. ناشر بازی اخیراً Rise of Kong را منتشر کرده که به باور بسیاری، بدترین بازی سال 2023 است.

شرکت GameMill Entertainment حق امتیاز مجموعه‌های بزرگ را به دست می‌‌گیرد و سپس یک بازی بسیار ضعیف را بر اساس آنها تولید می‌کند. بررسی بازی‌های قبلی آنها، روند گفته‌شده را تائید می‌کند. در صورتی که منتظر انتشار بازی واکینگ دد بودید، باید بگوییم که تجربه بی‌نظیر و بی‌نقصی نخواهید داشت. نسخه کامپیوتر روز دهم آذر در دسترس قرار می‌گیرد.

منبع: GameRant

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.