دانلود زیرنویس فارسی بازی God of War
دنباله بازی The Walking Dead: Saints and Sinners
محمد صادق شجاعی

دنباله بازی The Walking Dead: Saints and Sinners معرفی شد

محمد صادق شجاعی 5 بهمن 1400 بدون دیدگاه

طبق جدید‌ترین اخبار بازی، شرکت Skydance Interactive اقدام به معرفی دنباله بازی The Walking Dead: Saints and Sinners، اثری واقعیت مجازی با مجوریت زامبی‌ها، کرده است.

در سال 2020، شرکت Skydance Interactive بازی جدیدی از مجموعه مردگان متحرک را تحت عنوان بازی The Walking Dead: Saints and Sinners منتشر کرد. این اثر که یک تجربه واقعیت مجازی محسوب می‌شود، برای کامپیوتر و هدست‌های Oculus Rift ،PlayStation VR و Oculus Quest در دسترس قرار دارد. بازی مذکور در جلب نظر مخاطبین و منتقدین موفق عمل کرد و حتی در بین نامزد‌های دریافت جایزه بهترین بازی واقعیت مجازی مراسم The Game Awards 2020 قرار گرفت. همزمان با دومین سالگرد بازی The Walking Dead: Saints and Sinners، شرکت اسکای دنس اینتراکتیو دنباله این بازی را معرفی کرده است. این اثر که با پسوند Chapter 2: Retribution شناخته می‌شود، باری دیگر شما را در قالب شخصیت Tourist قرار داده و باید در نیو‌اورلئان آلوده به زامبی‌های آخر‌الزمانی، زنده بمانید.

از زمان انتشار بازی The Walking Dead: Saints and Sinners در سال 2020، این اثر دو آپدیت بزرگ دریافت کرده که کمپین 20 ساعته آن را گسترش می‌دهند. حالت The Trial بازیکنان را در برابر موج‌هایی از زامبی‌ها قرار می‌دهد که با شکست آن‌ها امتیازاتی برای ارتقا و دریافت اسلحه به دست می‌آورید. این در حالی است که در قالب آپدیت Aftershocks می‌توانید روی انجام ماموریت‌ها و وظایف تمرکز کنید. در دو سالی که از انتشار بازی The Walking Dead: Saints and Sinners می‌گذرد، این اثر 60 میلیون دلار در‌آمد داشته است. در نتیجه ادامه این بازی ترس و بقا که یک موفقیت تجاری محسوب می‌شود، چندان تعجب‌آور نیست.

بازی The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution یک دنباله کامل نیست، بلکه یک بسته الحاقی مستقل محسوب می‌شود که می‌توانید بی‌نیاز از بازی اصلی آن را تجربه کنید. بازی مذکور اتفاقات پس از اثر قبلی را به نمایش خواهد گذاشت. در حال حاضر جزئیات زیادی از بازی Chapter 2: Retribution منتشر نشده است. با این حال شرکت Skydance Interactive در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرده که بازیکنان در این اثر با شخصیت‌های جدید مواجه می‌شوند، با تهدیدات تازه‌ای رو‌به‌رو خواهند شد و مجبور هستند تصمیمات «غم‌انگیزی» بگیرند که سرنوشت کاراکتر آن‌ها را تغییر می‌دهد. شرکت اسکای دنس اینتراکتیو وعده داد که فصل جدید بازی The Walking Dead «نفس‌گیرتر و وحشتناک‌تر» از قبل خواهد بود.

دنباله بازی The Walking Dead: Saints and Sinners

اره برقی خونین، نماد تعقیب و گریز در بازی‌های ترسناک است

در تصویری که شرکت Skydance Interactive منتشر کرده، یک اره برقی خونین را مشاهده می‌کنید. بر این اساس می‌توانیم انتظار داشته باشیم که در بازی The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution شاهد تعقیب و گریز هستیم. علاوه بر این، در پایان به روز رسانی Aftershocks، بازیکنان مخفی‌گاهی را پیدا کردند که ظاهرا به دشمن جدیدی تعلق دارد.

شرکت اسکای دنس اینتراکتیو در مورد پروژه تازه خود سکوت کرده و به جز یک تصویر هنری، هیچ تریلری منتشر نکرده است. حتی تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد نیز اعلام نشده‌اند. شرکت مذکور، بدون اشاره به تاریخ دقیق، وعده داد که در اواخر سال میلادی جاری اطلاعات بیشتری ارائه خواهد کرد. همچنین شرکت Skydance Interactive باری دیگر از تعهد خود برای ارائه تجربیات واقعیت مجازی عالی در آینده گفته است. به این واسطه بازیکنان نباید نگرانی نسبت به بازی The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution داشته باشند.

نظر شما در مورد دنباله بازی The Walking Dead: Saints and Sinners چیست؟ آیا این اثر را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

 

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

Adv
Adv