مارکت Rainbow Six Siege
یحیی رحیمی

مارکت و خرید و فروش آیتم به Rainbow Six Siege اضافه می‌شود

یحیی رحیمی 21 آبان 1402 بدون دیدگاه
85 بازدید

بررسی نسخه بتا Rainbow Six Siege نشان می‌دهد که قابلیت‌های مارکت و امکان خرید و فروش آیتم‌هایی مانند اسکین در آینده‌ای نزدیک اضافه می‌شوند. یکی از افشاگران معتبر بازی رینبو سیکس که بارها اطلاعات صحیحی فاش کرده است، مدعی است که مارکت به‌زودی اضافه می‌شود. یوبی‌سافت واکنشی به افشاگری تازه نشان نداده است. در صورتی که این شایعه واقعی باشد، خبر رسمی باید به‌زودی اعلام شود. زیرا که مدت زیادی به معرفی فصل جدید باقی نمانده است.

افشاگری که شایعه تازه را مطرح کرده، UBI_Frax نام دارد. او در صفحه توییترش نوشت که بازی‌کنان محدودی می‌توانند امکان استفاده از مارکت را پیدا کنند. او مدعی است که این قابلیت اوایل سال 2024 وارد حالت بتا می‌شود و در نتیجه مدتی طول می‌کشد تا در اختیار همگان قرار گیرد. مارکت Rainbow Six Siege کاملاً امن و ناشناس خواهد بود و حالت یک پلتفرم وب را خواهد داشت که بازی‌‌کنان می‌توانند آیتم‌های انتخابی را با همدیگر رد و بدل کنند.

نحوه خرید و فروش در مارکت به این شکل است که می‌توان با استفاده از کردیت R6 به تهیه آیتم‌های دیگر بازی‌کنان پرداخت. این پلتفرم به نحوی از بازی جدا است و می‌توان از طریق وب و موبایل هم به آن دسترسی پیدا کرد. در صورتی که آیتم‌های زیادی خریده‌اید و به دنبال فروش آنها هستید، به‌زودی این امکان را پیدا می‌کنید. قابلیت مارکت در دیگر بازی‌های آنلاین استفاده می‌شود، اما یک پلتفرم رسمی برای رد و بدل کردن آیتم در بازی ریبنو سیکس وجود نداشت. در واقع پلتفرم‌های شخصی وجود دارند که این امکان را فعال می‌کنند.

مارکت Rainbow Six Siegeمارکت بازی Rainbow Six Siege 

ایجاد یک مارکت توسط یوبی‌سافت باعث می‌شود تا مکان امنی برای خرید و فروش آیتم ایجاد شود و بازی‌کنان دیگر نگران هک‌شدن اکانت و کلاه‌برداری نباشند. البته طبق گفته این افشاگر، هر تراکنش در بازار جدید، 10 درصد کارمزد خواهد داشت که به‌حساب یوبی‌سافت ریخته می‌شود. UBI_Frax در توییت دیگری نوشت که همه آیتم‌های Rainbow Six Siege قابل خرید و فروش نخواهند بود. آیتم‌هایی که به‌طور مستقیم و با پول واقعی خریداری شده‌اند را نمی‌توان فروخت. در نتیجه اگر با شارژ کردن اکانت و مستقیم از فروشگاه پک آیتم خریده‌اید، آن آیتم‌ها غیرقابل فروش هستند.

یوبی‌سافت امروز از فصل جدید Rainbow Six Siege به نام Operation Deep Freeze رونمایی می‌کند. اپراتور جدید بازی به نام Tubarao در طی رویداد امروز معرفی خواهد شد و در نتیجه منتظر خبرهای تکمیلی باشید. نظر شما چیست؟ آیا افزودن مارکت باعث بهبود بازی می‌شود؟

منبع: ComicBook

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.