نقشه گیم پلی Assassin’s Creed Red
یحیی رحیمی

نقشه بازی Assassin’s Creed Red بزرگ‌تر از والهالا خواهد بود

یحیی رحیمی 19 آبان 1402 2 دیدگاه
875 بازدید

بازی Assassin’s Creed Red نسخه بعدی مجموعه بازی اساسینز کرید است که در ژاپن فئودال جریان دارد. ویدیو تازه‌ای توسط J0nathan منتشر شده که نشان می‌دهد نقشه Assassin’s Creed Red بزرگ‌تر از بازی والهالا خواهد بود، اما کوچک‌تر از اودیسه. همچنین سیستم نبردهای بازی مشابه عناوین فرام‌سافتور مانند بازی Sekiro و الدن رینگ طراحی شده است و تغییرات قابل‌توجهی در راه این مجموعه بازی مشهور است.

افشاگر معتبر بازی‌های یوبی‌سافت، مدعی است که این شرکت از عناوین جهان‌آزاد اخیر درس بزرگی گرفته است. برای نمونه بازی Elden Ring یکی از منابع الهام سازندگان بوده و اینکه از تعداد نشانگرها روی نقشه کاسته شده است و بازی‌کننده باید با حس مکان‌یابی مشابه بازی افسانه زلدا، ژاپن فئودال را جستجو کند و خبری از راهنمایی نیست.

سیستم راهنمایی و راه‌یابی Assassin’s Creed Red تنها مکانیکی نیست که از بازی‌های فرام‌سافتور الهام گرفته شده‌اند. سیستم نبرد بازی نیز مشابه Sekrio خواهد بود و دشمنان یک لایه حفاظتی ویژه دارند و بازی‌کنان می‌توانند این لایه را بشکنند تا صدمه بیشتری به دشمن وارد کنند. دشمنان بازی جدید هم بسیار سرسخت خواهند بود و از خود دفاع خواهند کرد و در نتیجه تمرکز بیشتری روی جنبه نبرد خواهد بود.

نقشه گیم پلی Assassin’s Creed Redگیم پلی بازی Assassin’s Creed Red

تعدادی از دشمنان به ‌نام آشیگارو، قرار است تفنگ داشته باشند و نبرد با آنها دشوار خواهد بود. گرافیک بازی قرار نیست در سطح Star Wars Outlaws باشد، اما بهتر از بازی‌های قبلی اساسینز کرید است. استفاده از قلاب حین نبرد امکان‌پذیر خواهد بود و همچنین قابلیت پنهان شدن مشابه متال گیر سالید وجود خواهد داشت. امکان پنهان شدن در میان گیاهان وجود دارد و شکل پنهان شدن بسته به نوع گیاه تفاوت خواهد داشت.

نکته قابل‌توجه، امکان پنهان شدن در سایه و تاریکی است و حتی می‌توان مشعلی آتش زد تا یک مکان مخفی ایجاد کرد. این قابلیت شبیه بازی اسپلینتر سل است. گجت‌های زیادی در بازی اساسینز کرید رد وجود دارند. نائوی، شخصیت زن بازی که یک شینوبی است، می‌تواند از آیتم‌هایی مانند کونای، شوریکن، بمب دودزا و زنگوله استفاده کرد. در مورد یاسوکه، شخصیت دوم بازی و گجت‌هایش اطلاعاتی در دست نیست.

سیستم جاسوسی در بازی Assassin’s Creed Red طراحی شده است. کمپ‌هایی داخل نقشه وجود دارند که هرکدام فرمانده مخصوص به خود را دارند. شما دو گزینه پیش رو دارید: اینکه فرمانده را بکشید و کمپ را غارت کنید، یا اینکه جانش را نگیرید و او را تبدیل به جاسوس کنید. این فرمانده بعدها اطلاعات مهمی در مورد مأموریت‌های اصلی و فرعی به شما خواهد رساند.

تاریخ انتشار بازی اساسینز کرید رد مشخص نیست و منتظر معرفی کامل آن در سال آینده میلادی باشید. نظر شما در مورد قابلیت‌های جدید چیست؟

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 2 دیدگاه
 • Avatar

  سجاد

  مهمان

  اساسینز سولز لایک!!!این دیگه چه صیغه ای هست !!!!!یعنی می خواد اساسینز مثل دارک سولز کنه????????

  پاسخ دهید
  • Avatar

   sina در پاسخ به سجاد

   مهمان

   فکر کنم یه چیزی شبیه به ترکیب سکیرو و گوست اف سوشیما