بازی جیمز باند
ارحام ادبخواه

استودیو IO Interactive می‌خواهد چندین بازی جیمز باند بسازد

ارحام ادبخواه 15 آبان 1402 بدون دیدگاه
101 بازدید

حالا که تیم سازنده هیتمن مسیر ساخت بازی‌های مامور 007 را در پیش گرفته، می‌خواهد آن را حسابی جدی بگیرد. به گفته رئیس استودیو IO Interactive، آن‌ها دوست دارند چندین بازی جیمز باند بسازند و بعدها از ماجراجویی بزرگی که به عمل آوردند یاد کنند.

اگر اخبار مربوط به سازندگان بازی Hitman در استودیو IO Interactive را دنبال کرده باشید، از پروژه فعلی در دست ساخت آن‌ها خبر دارید. این استودیو دانمارکی در حال حاضر ساخت یک بازی جیمز باند را دنبال می‌کند و می‌خواهد زمینه فعالیت خود را از ماموریت 47 (هیتمن)، به مامور 007 (جیمز باند) تغییر دهد. ویدیو گیم جیمز باند این استودیو قرار است داستان اورجینالی داشته باشد و وقایع منحصر به فرد خود را تعریف کند. حالا و با توجه به خبر جدیدی که به دست ما رسیده، IO Interactive دوست دارد داستان اورجینال خود را در قالب چند بازی مختلف به تصویر بکشد.

هاکان ابراک که رئیس استودیو مورد بحث محسوب می‌شود، در طی مصاحبه جدید خود با مجله Edge اعلام کرد که دوست دارد «چندین بازی جیمز باند» بسازد و خود را به یک نسخه واحد محدود نکند. او در این باره توضیح داد:«من دوست دارم که بازیکنان بعدها به چندین بازی جیمز باند از استودیو IO Interactive نگاه کنند و با خود بگویند که این یک ماجراجویی عالی بود.»

بازی جیمز باند

سازنده هیتمن قرار است چندین بازی جیمز باند بسازد

در ادامه عضو مجله Edge در مورد برنامه‌های آینده استودیو دانمارکی سوال کرد و پاسخ‌های جالبی هم گرفت. طبق داده‌های این مصاحبه استودیو IO Interactive می‌خواهد روندی مشابه با هیتمن را برای مجموعه جیمز باند در نظر بگیرد. به گفته آبراک اعضای این استودیو آرزو دارند که چندین بازی مختلف با محوریت مامور 007 بسازند و یک فرنچایز ویدیو گیمی بزرگ را به وجود آورند. حال ظاهرا این بازی‌ها قرار است که حالتی جاسوسی داشته باشند و از عناصر برجسته فیلم‌های جیمز باند الهام‌گیری کنند.

در حال حاضر استودیو IO Interactive روی بازی جیمز باند خود با اسم رمز Project 007 کار می‌کند. اما با این حال ما اطلاعات کمی در مورد پروژه مذکور داریم و نمی‌توانیم تصویر جامعی را درباره آینده آن متصور باشیم. البته طبق اطلاعات به دست آمده این بازی قرار است شبیه فیلم‌های جیمز باند دنیل کریگ باشد و یک تجربه جاسوسی تمام عیار را به وجود آورد.

اما با گذر از تمامی این بحث‌ها آیا بازی مذکور تاریخ عرضه مشخصی دارد؟ اگر شما هم چنین سوالی در ذهن دارید باید بدانید که پاسخ آن منفی است. استودیو IO Interactive اعلام کرد که Project 007 زودتر از آپریل سال 2025 منتشر نمی‌شود و فعلا نمی‌توان تاریخ عرضه دقیقی را برای آن در نظر گرفت. بنا بر همین موضوع احتمالا برای کسب اطلاعات بیش‌تر باید مدت زمان زیادی صبر کنیم.

نظر شما در مورد بازی جیمز باند استودیو IO Interactive و آینده آن چیست؟ نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamingbolt

 

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.