Daredevil در Spider-Man 2
ارحام ادبخواه

احتمال حضور Daredevil در بازی Spider-Man 2 وجود دارد

ارحام ادبخواه 9 آبان 1402 بدون دیدگاه
138 بازدید

کارگردان استودیو اینسامنیاک گیمز حرف جالبی در مورد یکی از ارجاعات بازی زد تا شایعات مربوط به حضور Daredevil در Marvel’s Spider-Man 2 قوت بگیرد. برایان اینتهار اعلام کرد که گیمرها بهتر است حواس خود را نسبت به شایعات مربوط به این شخصیت جمع کنند.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 پر از ایستراگ و نکات مخفی است. اما در میان تمامی این ایستراگ‌ها، یکی از آن‌ها توجه بیش‌تری را از سوی طرفداران به سمت خود جلب کرده است. بازیکن‌ها پیش از این و در نسخه قبلی موفق به پیدا کردن دفتر وکالت مت مرداک و نلسون در نقشه شده بودند. اما در بازی جدید دیگر تابلو مربوط به این دفتر وکالت وجود ندارد. همین موضوع باعث شده که حدس و گمان‌هایی مربوط به جا به جایی مرداک و شریکش به وجود آید. در واقع برخی از افراد فکر می‌کنند که این دفتر حقوقی به جای دیگری منتقل شده و دیگر سر جای سابقش نیست.

حال نکته قابل توجه این است که کارگردان استودیو اینسامنیاک گیمز در مصاحبه با رسانه IGN به شایعات مربوط به Daredevil در بازی Marvel’s Spider-Man 2 دامن زده باشد. هنگامی که از برایان اینتهار در مورد دردویل (که نام واقعی‌اش مت مرداک است) سوال شد، او این گونه پاسخ داد:«این سوال خوبی بود. گوش به زنگ باشید. با این حال، کشف خوبی صورت گرفته.»

Daredevil در Spider-Man 2منتظر مت مرداک در Marvel’s Spider-Man 2 باشید

اما این دفتر حقوقی که قبلا به مت مرداک و فاگی نلسون تعلق داشته، تنها ارجاع به شخصیت Daredevil در Spider-Man 2 نیست. در پایان مرحله مربوط به شخصیت سند من، مایلز مورالس خطاب به پیتر می‌گوید که او می‌تواند از رفقای وکیل خود کمک بگیرد تا به سند من کمک کرده باشد. در واقع سند من از زمانی که به زندان رفته دخترش را ندیده و همین موضوع فشار زیادی روی وی وارد می‌کند. هرچند که مایلز به طور مشخص به اسم مت مرداک اشاره نکرد، اما خب چند وکیل بزرگ در دنیای مرد عنکبوتی و مارول وجود دارد که بتوان به آن ارجاع داشت؟

اما با وجود تمامی این نشانه‌ها ما هنوز شاهد حضور مستقیمی از دردویل در اسپایدرمن نبوده‌ایم. ولی اگر به لحن برایان اینتهار و توصیه وی دقت کنیم، می‌توان متوجه شد که اتفاق مهمی در جریان است. هرچند که Daredevil در بازی Marvel’s Spider-Man 2 حضور مستقیمی نداشته، اما می‌توان انتظار ظاهر شدن او در آینده را داشته باشیم. حال این ظهور می‌تواند در قالب بسته‌های الحاقی همین بازی باشد یا یک ویدیو گیم اسپین آف مانند Spider-Man: Miles Morales.

ما پیش از این متوجه شدیم که بازی Marvel’s Wolverine هم در دنیای Marvel’s Spider-Man استودیو اینسامنیاک قرار دارد. بدین ترتیب در آینده شاهد ملاقات لوگان، پیتر و مایلز خواهیم بود. اما ظاهرا این ملاقات می‌تواند رفته رفته هیجان‌انگیزتر شود و شاهد نام‌هایی نظیر ونوم، دردویل، مون نایت و… باشیم. به هر حال در حال حاضر اطلاعات موثق بیش‌تری وجود ندارد و باید منتظر بمانیم.

شما در مورد احتمال حضور دردویل در Marvel’s Spider-Man 2 و دنیای اینسامنیاک گیمز چه فکری می‌کنید؟ نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران در میان بگذارید.

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.