Mortal Kombat: Onslaught مورتال کامبت موبایل
یحیی رحیمی

بازی موبایل Mortal Kombat: Onslaught منتشر شد

یحیی رحیمی 26 مهر 1402 بدون دیدگاه
1,773 بازدید

گرشرکت برادران وارنر بالاخره نسخه نهایی بازی Mortal Kombat: Onslaught را برای تمامی موبایل‌های هوشمند منتشر کرد. این بازی تنها در چند کشور محدود در دسترس بود و پس از رفع ایرادها و تست کامل بازی، مرحله انتشار جهانی آن از راه رسید. سازنده بازی موبایل مورتال کامبت را یک اثر سینمایی cRPG توصیف کرده است که بازی‌کنان را در جایگاه شخصیت‌های مهم این مجموعه قرار می‌دهد و باید نبردی تا سر حد مرگ را تجربه کنند.

بازی Mortal Kombat: Onslaught شباهتی به مورتال کامبت 1 ندارد. در واقع نسخه موبایل این بازی تراز اول منتشر نشده است و با یک محصول کاملاً متفاوت روبه‌رو هستیم. البته سبک طراحی هنری و انیمیشن‌ها به دیگر عناوین مجموعه شباهت دارد. نبردهای بازی در عین سریع و خشن بودن، نیازمند استراتژی و تصمیم‌گیری درست هستند. 10 کاراکتر می‌توانند به‌صورت هم‌زمان به نبرد بپردازند و بازی جدید به یک عنوان گروهی تبدیل شده است. باید تیم ویژه خود را بسازید و سپس از دامن چالش‌ها بگریزید و حریف‌های بزرگی را زمین‌گیر کنید.

فایترهای محبوب مجموعه مورتال کامبت مانند ساب‌زیرو، لیو کانگ، اسکورپیون، کیتانا و اسموک در بازی حاضر هستند. در عین حال بازی‌کنان باید تلاش کنند تا فایترهای بیشتری به دست بیاورند و در نهایت یک تیم فوق‌العاده بسازند. تریلر هنگام انتشار بازی، کمک شایانی به درک نبردها و جریان بازی می‌کند. خواهید دید که نبردها حالت استراتژی هم‌زمان را دارند و تفاوت بسیار زیادی با نبردهای بازی‌های اصلی و نسخه موبایل وجود دارد. هدف اصلی از طراحی این عناوین، کسب درآمد از بخش فروشگاه و خریدهای درون بازی است.

Mortal Kombat: Onslaught مورتال کامبت موبایلجزئیات بازی Mortal Kombat: Onslaught

بخش داستانی بازی Mortal Kombat: Onslaught به‌‌صورت گروهی قابل تجربه است. گیمرها باید تلاش کنند تا سطح خود را افزایش دهند و هر بار یک فایتر جدید آزاد کنند. ارتقاء تجهیزات نیز اهمیت زیادی دارد. در نهایت یک سری آیتم‌های قدرتمند به نام Relic اضافه شده‌اند که می‌توان آن‌ها را حین نبرد به کار گرفت و قدرت‌های ویژه دریافت کرد. اگر به دنبال چالش‌هایی فراتر از حالت داستانی باشید، دو حالت Boss Tower و Chasm طراحی شده است. در حالت‌های آنلاین می‌توانید با دشمنان قدرتمند روبه‌رو شوید.

حالت آرنا نیز به شما اجازه می‌دهد تا نبردهای PvP را تجربه کنید و با برنده شدن، جوایز خوبی دریافت کنید. جدول رده‌بندی ویژه‌ای طراحی شده و در صورتی که بتوانید همه را شکست بدهید، می‌توانید به رتبه‌های اول جهانی دست پیدا کنید. بازی موبایل مورتال کامبت یک تغییر شگفت‌انگیز خوانده شده که مکانیک‌های نقش‌آفرینی و استراتژی هم‌زمان را با دنیای وسیع فرنچایز ترکیب کرده است. در صورتی که علاقه‌مند به تجربه این محصول هستید، سری به گوگل پلی و اپ استور بزنید و آن را دانلود کنید.

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.