اطلاعات تازه Suicide Squad: Kill the Justice League
ارحام ادبخواه

اطلاعات تازه‌ای از Suicide Squad: Kill the Justice League فاش شد

ارحام ادبخواه 23 مهر 1402 بدون دیدگاه
281 بازدید

همین چند ساعت پیش اطلاعات تازه بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در پلتفرم ردیت فاش شد که حائز نکات جالبی است. طبق گفته‌های مسئول سابردیت این بازی، جزئیات لو رفته از ساخته جدید استودیو راکستدی صحت دارند.

اگر سابردیت GamingLeaksAndRumours را در پلتفرم ردیت دنبال کرده باشید، احتمال اینکه با اطلاعات جدید Suicide Squad: Kill the Justice League روبرو شوید زیاد است. با توجه به پست جدیدی که در این سابردیت به انتشار رسیده، ما متوجه خبرهای جدیدی در مورد قیمت، ادیشن‌ها و جزئیات این بازی می‌شویم. هرچند که بسیاری از افراد ممکن است این شایعات را بی‌پایه و اساس بخوانند، یکی از Moderatorهای این سابردیت اطلاعات منتشر شده را تایید کرده است.

با توجه به این اطلاعات لو رفته، یک تریلر جدید از بازی آماده شده که استودیو راکستدی در پایان آن از نسخه‌ها یا ادیشن‌های مختلف بازی رونمایی می‌کند. نسخه دیلاکس بازی که ظاهرا 99.99 پوند قیمت خواهد داشت، به خریداران اجازه می‌دهد که سه روز زودتر از عرضه رسمی بازی به تجربه آن بپردازند. در ضمن افرادی که به سراغ خرید این ورژن بروند، اسکین‌ها و امتیازات درون برنامه‌ای اضافه بر سازمانی دریافت خواهند کرد.

در طرفی دیگر، نسخه Day One Edition بازی Suicide Squad: Kill the Justice League قرار است با برچسب 69.99 پوندی در دسترس قرار بگیرد و یک سری اسکین خاص را به خریداران هدیه دهد. اما اطلاعات لو رفته فقط به ادیشن‌های بازی مورد بحث منجر نمی‌شود و به توضیح جنبه‌های خاصی از خود بازی هم می‌پردازد.

اطلاعات تازه Suicide Squad: Kill the Justice League

بازی جدید راکستدی شامل چرخه روز و شب خواهد بود

 با اعتنا به تریلری که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم، باید انتظار جزئیات ذیل را در محصول نهایی داشته باشید:

  • سیستم آب و هوای پویا و متغیر در بازی وجود خواهد داشت
  • سیستم چرخه روز و شب نیز حضور دارد و بر حسب ساعت تغییر پیدا خواهد کرد
  • شهر متروپلیس (محلی که داستان بازی در آن جریان دارد) حدودا دو برابر از شهر گاتهام بزرگ‌تر است
  • استودیو راکستدی می‌خواهد تا یک سال پس از عرضه بازی مرحله‌ها و شخصیت‌های جدیدی را برای بازی منتشر کند
  • با وجود اینکه این اثر از قابلیت‌های آنلاین و Co-op پشتیبانی می‌کند، شما می‌توانید به صورت تک نفره به تجربه بازی بپردازید و میان هر چهار شخصیت موجود سوییچ کنید
  • در تریلر مذکور به این نکته اشاره می‌شود که گیمرها می‌توانند هرطور که می‌خواهند به تجربه بازی بپردازند. علاوه بر این، هر یک از چهار شخصیت روش‌های متفاوتی برای جا به جایی در نقشه دارند و به غیر از ددشات، سایر شخصیت‌ها مبارزات را از نزدیک و به صورت تن به تن دنبال خواهند کرد (ددشات بیش‌تر از سلاح‌های خود استفاده می‌کند)

با گذر از این بحث‌ها هنوز مشخص نیست که آیا بازی Suicide Squad: Kill the Justice League قرار است به یک ویدیو گیم لایو سرویس تبدیل شود یا صرفا شامل یک سری محتویات پس از عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها گزینه موجود دندان روی جگر گذاشتن تا زمانی است که خود راکستدی اطلاعات بیش‌تری را به صورت رسمی منتشر کند.

با توجه به اطلاعات Suicide Squad: Kill the Justice League، این بازی در تاریخ 13 بهمن 1402 (2 فوریه 2024) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی سی منتشر خواهد شد. نظرات خود را در مورد این بازی و جنبه‌های مختلف آن با تیم پارسی گیم در میان بگذارید.

منبع: PC Invasion

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.