تاریخ انتشار Silent Hill: Ascension
یحیی رحیمی

تاریخ انتشار Silent Hill: Ascension برای کامپیوتر و موبایل اعلام شد

یحیی رحیمی 14 مهر 1402 بدون دیدگاه
700 بازدید

بازی Silent Hill: Ascension روز 31 اکتبر (نهم آبان) از طریق مرورگر کامپیوتر و اپ ویژه موبایل موجود روی اپ استور و گوگل پلی قابل تجربه خواهد بود. این بازی تعاملی هم‌زمان توسط استودیو Genvid ساخته شده است و ساعت 04:30 صبح به‌وقت‌تهران قابل تجربه خواهد بود. تماشاگران باید همگی آنلاین باشند و تجربه بازی به‌صورت فردی امکان‌پذیر نیست.

بازی Silent Hill: Ascension یک سریال تلویزیونی تعاملی است که به‌صورت آنلاین قابل تجربه است. شما به همراه دیگر تماشاگران، سرنوشت شخصیت‌های سایلنت هیل را تعیین خواهید کرد. در نتیجه باید در ساعت اعلام‌شده آنلاین شوید و پا به پا بقیه سریال را تماشا کنید و سپس انتخاب‌هایی انجام دهید که داستان را پیش می‌برند. هر چه یک گزینه رأی بیشتری دریافت کند، آنگاه داستان به همان شکل پیش می‌رود. ممکن است همگی تصمیم بگیرند که همان ابتدا همه شخصیت را بکشند و این هم بستگی به نظر جمع دارد.

داستان سریال تعاملی سایلنت هیل در مورد جهانی است که توسط هیلوهای ترسناکی موردحمله قرار گرفته است. این هیولاها آرام در حال بلعیدن تمام شهر هستند و مردم شهر را یکی پس از دیگری سلاخی می‌کنند. جزئیات زیادی از داستان منتشر نشده است و باید منتظر انتشار اثر باشید. ساختار بازی بسیار متفاوت با عناوین این مجموعه است و شما به تماشای یک سریال می‌پردازید که نظر جمع، روند آن را مشخص خواهد کرد. در نتیجه اگر شما به یک گزینه رأی دهید و رأی نیاورد، مجبور می‌شوید که پایانی را تحمل کنید که نمی‌پسندید.

تاریخ انتشار Silent Hill: Ascension تاریخ انتشار Silent Hill: Ascension

روند بازی Silent Hill: Ascension حالت روز به روز را دارد. شما هر روز پای این سریال می‌نشینید و می‌بینید که انتخاب‌های شما، چهره شهر و داستان را تغییر داده است. توسعه‌دهنده از گرافیک خیره‌کننده بازی صحبت کرده است که شما را در دل دنیای سایلنت هیل غرق می‌کند. طبق گفته‌ها امکان تجربه بازی از طریق مرورگر کامپیوتر و همچنین اپل موبایل وجود دارد. این بازی از طریق کنسول خانگی قابل تجربه نیست. همچنین باید اینترنت پرسرعتی برای دریافت تصاویر در سریع‌ترین زمان داشته باشید.

قیمت بازی جدید مشخص نیست و قرار نیست یک مبلغ دقیق و مشخص هم برای آن بپردازید. باید منتظر ماند و دید که توسعه‌دهنده آن را با چه مبلغ و به چه شکلی خواهد فروخت. این بازی قرار بود از طریق نتفلیکس قابل استریم باشد و صحبتی در این مورد در بیانیه مطبوعاتی جدید نشده است. در نتیجه بهترین راه آن است که از اپ موبایل استفاده کرد. حتی وقتی به‌‌ وب‌سایت بازی هم سر می‌زنید، لینک گوگل پلی و اپ استور به شما پیشنهاد می‌شود. اگر می‌خواهید این بازی را تجربه کنید، منتظر اعلام قیمت باشید و سپس ساعت 04:30 روز دهم آبان همراه دیگر تماشاگران شوید.

منبع: Gematsu

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.