بازی Final Fantasy 7 Remake
یحیی رحیمی

ریمیک Final Fantasy 7 برای ایکس‌باکس و سوییچ 2 منتشر نمی‌شود

یحیی رحیمی 9 مهر 1402 بدون دیدگاه
62 بازدید

شایعه‌ای متفاوت هفته گذشته در مورد بازی Final Fantasy 7 Remake منتشر شد. افشاگری ادعا کرد که نسخه ایکس‌باکس و نینتندو سوییچ 2 بازی در حال ساخت است و این بازی راهی پلتفرم‌های دیگر خواهد شد. NateTheHate از افشاگران معروف نینتندو به شایعات اخیر واکنش نشان داد و گفت که اسکوئر انیکس در حال حاضر برنامه‌ای برای انتشار فاینال فانتزی 7 برای کنسول‌های نینتندو و ایکس‌باکس ندارد و شایعات اخیر اشتباه هستند.

افشاگر گفته‌شده مدعی است که پورت بازی برای کنسول‌های دیگر جزو برنامه‌های فعال اسکوئر انیکس نیست. البته ممکن است در آینده نظر این ناشر ژاپنی تغییر یابد و بازی را برای کنسول‌های دیگر هم پورت کنند. در حال حاضر پشتیبانی از PS5 و PC تنها اولویت این شرکت است. این مسئله در مورد نسخه ایکس‌باکس سری نیز صادق است و هیچ شواهدی مبنی بر شروع تولید این پروژه وجود ندارد. البته ممکن است پورت بازی برای ایکس‌باکس در طی سال‌های آینده انجام شود.

افشاگر در انجمن ویژه‌ای در این مورد نوشت:‌ « Final Fantasy 7 Remakeدر برنامه فعلی جایی ندارد. آیا در نهایت این اتفاق می‌افتد؟ قطعاً. آیا پروژه در حال حاضر فعال است و روی آن کار می‌شود؟ خیر. وضعیت نسخه سوییچ 2 مثل نسخه ایکس‌باکس است. اگر اسکوئر بخواهد آن را انجام دهد، می‌تواند و آن را انجام خواهد داد. اما در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای انجام این کار وجود ندارد.»

بازی Final Fantasy 7 Remakeتکذیب‌ شایعات اخیر Final Fantasy 7 Remake

این ادعا قابل‌توجه است، زیرا که ماه گذشته گزارشی مبنی بر انتشار ریمیک فاینال فانتزی 7 هنگام عرضه کنسول نینتندو سوییچ 2 منتشر شد. با این حساب نمی‌توان به هیچ‌کدام از شایعات پیرامون کنسول جدید نینتندو باور کرد. برای نمونه ابتدا گفته شد که این کنسول می‌تواند تمامی بازی‌های کنسول قبلی را بدون نیاز به پورت اجرا کند. این شایعه بعداً توسط یک اینسایدر رد شد و گفت که چنین چیزی نشنیده است. همچنین گمانه‌زنی‌ها در مورد قدرت سخت‌افزار نیز متفاوت است. عده‌ای آن را در حد سری اس خوانده‌اند، و عده‌ای هم در حد PS4 و کنسول‌های نسل هشتم.

نینتندو تابه‌حال تولید کنسول نینتندو سوییچ 2 را تائید نکرده است. اما گزارش‌ها نشان می‌دهند که محصول جدید به خبرنگارها در نمایشگاه گیمزکام امسال نمایش داده شده است. همین افشاگر، NateTheHate مدتی پیش ادعا کرد که کنسول سوییچ 2 توانایی اجرای بازی Zelda Breath of the Wild با وضوح 4K و 60 فریم در ثانیه را دارد. ادعاهایی مبنی بر پشتیبانی از DLSS هم وجود دارند و اینکه قدرت کنسول در حالت دستی نزدیک به ROG Ally است که ادعای چندان قابل استنادی نیست. باید منتظر ماند و دید که نینتندو چه زمانی از دستگاه جدید رونمایی می‌کند.

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.