بازی مارول ایمی هنیگ
یحیی رحیمی

زمان انتشار بازی مارول خالق آنچارتد فاش شد

یحیی رحیمی 7 مهر 1402 بدون دیدگاه
586 بازدید

وب‌سایت آرت‌استیشن به‌تازگی اطلاعات تازه‌ای در مورد بازی‌های مورد انتظار فاش کرده است. طبق اطلاعات فاش‌شده، بازی استودیو FireSprite شرکت سونی در سال 2025 منتشر می‌شود. اطلاعات تازه‌ای در مورد بازی مارول ایمی هنیگ، خالق آنچارتد به دست عموم رسیده است و همچنین زمان انتشار بازی جدید استودیو The Coalition که احتمالاً دنباله Gears 5 باشد، فاش شده است.

دیوید ماسون سن گابریل، طراح هنری ارشد که روی چند پروژه بزرگ مربوط به سینما، ویدیوگیم و تلویزیون از جمله Ready Player One و واندر وومن و اوبی‌وان کنوبی و دد پول 3 کار کرده است، پروفایل خود را در وب‌سایت آرت‌استیشن آپدیت کرد. او دو بازی جدید را به پروفایل خود اضافه کرده است. اولین بازی مربوط به استودیو Skydance New Media است و دومی نیز مربوط به استودیو The Coalition است. طبق پروفایل وی، بازی جدید ایمی هنیگ سال 2025 منتشر می‌شود و پروژه جدید سری گیرز آو وار هم برای سال 2026 زمان‌بندی شده است. این دو تاریخ احتمالاً به درخواست توسعه‌دهنده از پروفایل این طراح ارشد حذف شده‌اند.

از آنجایی که تاریخ‌های درج‌شده توسط ناشران تائید نشده است، نمی‌توان آن‌ها را قطعی دانست. البته اگر تاریخ فاش‌شده درست باشند، آنگاه زمان زیادی تا انتشار دو اثر مورد انتظار جدید باقی‌مانده است. در واقع حداقل دو سال دیگر برای تجربه بازی ابرقهرمانی داستانی جدید باید صبر کرد و این چندان خبر خوشایندی برای علاقه‌مندان به ویدیوگیم نخواهد بود. انتشار Gears 6 در سال 2026 نیز منطقی به نظر می‌رسد، هرچند که فاصله زیادی با بازی گیرز 5 وجود دارد.

بازی مارول ایمی هنیگزمان انتشار بازی مارول ایمی هنیگ

بازی جدید ایمی هنیگ در اکتبر 2021 معرفی شد و اولین تیزر نیز در سپتامبر 2022 نمایش داده شد. انتشار آن در سال 2025 کاملاً ممکن است. بازی داستانی خالق آنچارتد چند شخصیت قابل‌کنترل خواهد داشت. یکی از آن‌ها کاپیتان آمریکا خواهد بود، دیگری نیز پلنگ سیاه یا بلک پانتر مربوط به دوره جنگ جهانی دوم و سومین شخصیت نیز گابریل جونز نام دارد که یک کماندو آمریکایی است. شخصیت چهارم به نام نانالی نیز از جمله مأموران مخفی است که شبکه‌ای از جاسوس‌ها را کنترل می‌کند.

انتشار گیرز 6 در سال 2026 بدین معنی است که هفت سال بین بازی قبلی و جدید فاصله وجود دارد. ممکن است پروژه‌ای که دیوید سن گابریل روی آن کار کرده است، ارتباطی به سری گیرز نداشته باشد. نظر شما چیست؟ آیا منتظر بازی جدید ایمی هنیگ و استودیو The Coalition هستید؟‌

منبع:‌ Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.