دانلود بازی Teamfight Manager برای PC
دانلود بازی Teamfight Manager برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Teamfight Manager برای PC

پارسی گیم 16 اردیبهشت 1400 بدون دیدگاه

دانلود بازی Teamfight Manager برای کامپیوتر

با ظهور بازی‌های ویدیویی مختلف در دنیا که در بیشتر آن‌ها، چندنفره بازی کردن و حالت مسابقه‌ای وجود داشت، ورزشی جدید شکل گرفت که امروزه دست‌کمی از سایر ورزش‌ها در سطح دنیا ندارد. این رشته که به نام Esports یا ورزش‌های الکترونیک شناخته می‌شود به‌شدت رونق گرفته و امروزه در رشته‌های مختلفی در سرتاسر دنیا برگزار می‌شود. از بازی‌های استراتژیک گرفته تا شوتر اول‌شخص، بازی‌های ورزشی و… همگی تیم‌های تک‌نفره و یا چندنفره خودشان را دارند که بازیکنان آن‌ها دست‌کمی از سلبریتی های معروف ندارند و زندگی و آینده آن‌ها درگرو مهارتشان در بازی‌های ویدیویی است. بازی Teamfight Manager از استودیو Team Samoyed شما را در نقش مدیر برنامه‌های یک تیم ورزش‌های الکترونیک قرار می‌دهد تا آن را در مسیر قهرمانی هدایت کنید.

شما در این بازی باید تیم تحت سرپرستی خود را با کارهای مختلفی که برای آن‌ها انجام می‌دهید و آموزش‌هایی که در زمینه‌های متفاوت در اختیارشان قرار می‌دهید، قهرمان کنید. شما انتخاب کردن قهرمان‌های مختلف را به اعضای تیم خود یاد می‌دهید و همچنین پروسه Pick & Ban را هم در طول مسابقات تجربه خواهید کرد.

هرکدام از قهرمان‌های بازی که بازیکنان تیم شما انتخاب می‌کنند قابلیت‌های متفاوتی دارند و تلفیق مهارت‌های آن‌ها در کنار سایر قهرمان‌ها پیروزی در این مسابقات را به همراه خواهد داشت. شما در کنار این آموزش‌ها، می‌توانید بازیکنان قوی‌تری را جذب تیم خود کنید و یا بازیکنان فعلی را آموزش داده تا به سطح مهارت بالاتری برسند و درنهایت قهرمان شوند. در پس این قهرمانی، شهرت و پول انتظار شما و تیمتان را می‌کشد. همچنین ساخت محل تمرین مناسب و Gaming House های مجهز برای تمرین کردن بازیکنان از دیگر وظایف شما در این بازی متفاوت خواهد بود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Factorio را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Teamfight Manager با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Processor: 2.8 Ghz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 3D Accelerated Card (Not Integrated)
DirectX: Version 10
Storage: 1 GB available space
Sound Card: Yes.

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: 3 Ghz+
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 3D Accelerated Card (Not Integrated)
DirectX: Version 10
Storage: 1 GB available space
Sound Card: Yes.

تصاویری از محیط بازی :


تبليغات
دانلود
About This Game :

Teamfight Manager is a game where you become a coach who manages a virtual eSports pro-game team. Help your team grow efficiently and work out the best strategy to win the world championship title! Find the best combination of champions among many of them. Be mindful of the champions your players pick frequently, the champions your opponents pick often, and the compatibility of the combination to achieve the best results.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.