ایستراگ Cyberpunk 2077 ویچر 3
یحیی رحیمی

ایستراگ بازی Cyberpunk 2077 اشاره به ویچر 3 دارد + ویدیو

یحیی رحیمی 7 مهر 1402 بدون دیدگاه
879 بازدید

بازی Cyberpunk 2077 پس از انتشار آپدیت 2.0 و همچنین بسته الحاقی فانتوم لیبرتی، متحول شده است. محتوای اضافه‌شده طرفداران را هیجان‌زده کرده است و افراد زیادی در حال گردش در سطح نایت‌سیتی و پیدا کردن رازهای پنهان هستند. یک ایستراگ در سایبرپانک 2077 پیدا شده که اشاره مستقیم به بازی The Witcher 3، دیگر اثر سی‌دی پراجکت دارد. توسعه‌دهنده رازهای جذابی در دل بازی پنهان کرده است و افراد تیزبین توانسته‌اند آن‌ها را پیدا کنند.

در صورتی که بسته الحاقی فانتوم لیبرتی را آغاز کرده باشد، همان ابتدای خط داستانی باید از تلفن عمومی استفاده کنید و با وارد کردن شماره خاصی با فرد ویژه‌ای تماس بگیرید. شماره‌های مختلفی را می‌توانید امتحان کنید که هرکدام مربوط به یک ایستراگ هستند. یک شماره تلفن روی دیوار پشتی درج شده است که آن را هم می‌توانید امتحان کنید.

در صورتی که با شماره 5745552377 تماس بگیرید، خواهید دید که موسیقی متن بازی ویچر 3 پخش می‌شود. بدون شک همان ثانیه اول این تم ویژه به یاد شما خواهد آمد و این نشان می‌دهد که دنیای Cyberpunk 2077 به‌نوعی با ویچر 3 مرتبط است. حتی در ویچر 3 نیز سیری در مورد جهانی صحبت می‌کند که بسیار به سایبرپانک شباهت دارد. در صورتی که این شماره را بگیرید، جانی سیلورهند با بازی کیانو ریوز به این آهنگ واکنش نشان می‌دهد که در نوع خود قابل‌توجه است.

ایستراگ Cyberpunk 2077 ویچر 3اشاره Cyberpunk 2077‌ به بازی ویچر 3

در صورتی که شماره 6175556277 را وارد کنید که روش دیوار پشتی درج شده است، آهنگ سامورایی قدیمی مربوط به جانی سیلورهند به نام Never Fade Away را خواهید شنید. همچنین چند شماره که روی دیوار درج نشده‌اند را می‌توانید امتحان کنید. تماس با 911 که همان شماره پلیس در آمریکا است یا 800085 با واکنش‌های خنده‌داری همراه می‌شود. این نشان می‌دهد که سی‌دی پراجکت همچنان توجه به جزئیات را رعایت می‌کند و مشابه ویچر 3، دنیایی از ایستراگ‌ها و رازهای مخفی در دل بازی جدید گنجانده است.

فانتوم لیبرتی به‌عنوان آخرین محتوای الحاقی موردپسند منتقدان و گیمرها قرار گرفته است. البته آپدیت تازه و بسته الحاقی جدید فشار زیادی به سیستم وارد می‌کنند و این مشکل توسط توسعه‌دهندگان هم گزارش شد. سی‌دی پراجکت پیشنهاد استفاده از خنک‌کننده مناسبی می‌کند و اینکه بهتر است بازی را با سیستم گیمینگ امروزی اجرا کرد. افزایش سیستم مورد نیاز Cyberpunk 2077 نشان داد که دیگر سیستم‌های قدیمی قادر به اجرای این بازی گرافیکی نیستند. پشتیبانی از DLSS 3.5 تا حدودی مشکلات را کاهش داده است.

در خبر دیگری کرک Cyberpunk 2077 Phantom Liberty توسط گروه FLT منتشر شد و می‌توانید نسخه کم حجم DODI که شامل تمامی محتوای موجود می‌شود را دانلود و ماجراجویی در نایت‌سیتی را آغاز کنید. نظر شما در مورد ایستراگ جدید چیست؟‌

منبع: PCGAMESN

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.