نسخه نینتندو سوییچ Red Dead Redemption 2
ارحام ادبخواه

نسخه نینتندو سوییچ Red Dead Redemption 2 رده‌بندی سنی شد

ارحام ادبخواه 4 مهر 1402 بدون دیدگاه
619 بازدید

به تازگی نسخه نینتندو سوییچ بازی Red Dead Redemption 2 در کشور برزیل برای این کنسول رده‌بندی سنی شده است. همین موضوع می‌تواند نشانگر عرضه بازی تحسین شده راک‌استار برای کنسول هیبریدی نینتندو باشد.

بازی Red Dead Redemption 2 که هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ دستاوردهای هنری سطح بالایی دارد، یکی از بهترین بازی‌های جهان-باز تاریخ محسوب می‌شود. اثری که تا این لحظه بزرگ‌ترین پروژه شرکت راک‌استار به حسابی می‌آید و حسابی در سطح دنیای ویدیو گیم شناخته است. اما در کنار تمامی این تعریف‌ها و تمجیدها باید اشاره داشت که در مورد یک بازی فوق‌العاده حجیم و سنگین صحبت می‌کنیم.

همین حجم زیاد در کنار عوامل دیگر باعث شد که رد دد ردمپشن 2 تا این لحظه برای نینتندو سوییچ منتشر نشود. اما حالا ظاهرا شرایط فرق کرده و قرار است شاهد نسخه نینتندو سوییچ Red Dead Redemption 2 باشیم. آنطور که یکی از کاربران توییتر متوجه شده، نسخه نینتندو سوییچ این بازی در کشور برزیل رده‌بنی سنی شده است. هرچند که خود شرکت راک‌استار هنوز این موضوع را به صورت رسمی تایید نکرده، اما دریافت رده‌بندی سنی می‌تواند به یک عرضه احتمالی برای سوییچ اشاره داشته باشد.

طبق شایعاتی که پیش از این منتشر شده بود، شرکت سازنده قصد داشت نسخه نسل نهمی رد دد ریدمپشن 2 را هم منتشر کند؛ اما به علت پاره‌ای از دلایل این اتفاق هیچ وقت رخ نداد. ولی از آنجایی که نسخه نینتندو سوییچ شماره اول مجموعه همین چند وقت پیش در دسترس قرار گرفته بود، می‌توانیم به عرضه نسخه دوم هم امیدوار باشیم. شاید عرضه Red Dead Redemption برای سوییچ توجه راک‌استار را جلب کرده تا آن‌ها برای انتشار نسخه دوم هم تشویق شوند.

نسخه نینتندو سوییچ Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

اما نکته جالبی که وجود دارد این است که راک‌استار چه چیزهایی را قربانی نسخه نینتندو سوییچ Red Dead Redemption 2 می‌کند. به طور صریح‌تر باید بگوییم از آنجایی که کنسول دستی نینتندو ضعف‌های سخت افزاری دارد، نمی‌تواند در بهترین حالت ممکن اثری با چنین حجمی را اجرا کند. بنابراین تیم سازنده باید برخی از جنبه‌های گرافیکی را تضعیف کند تا بتواند رد دد ردمپشن 2 را به نینتندو سوییچ بیاورد.

آخرین بازی تراز اول و مولتی پلتفرمی که برای کنسول مورد بحث منتشر شد واکنش‌های خوبی را به همراه نداشت. نسخه نینتندو سوییچ بازی Mortal Kombat 1 که به تازگی منتشر شده، از لحاظ فنی وضعیت خوبی ندارد و به شکل مسخره‌ای ضعیف و اولیه به نظر می‌رسد. این ضعف در طراحی چهره شخصیت‌ها بیش‌تر نمایان است و آدم را ناخودآگاه به یاد گرافیک کنسول‌های نسل ششم و هفتم می‌اندازد.

حال صرفا باید صبر کرد و دید که آیا خبر عرضه نسخه نینتندو سوییچ بازی Red Dead Redemption 2 واقعیت دارد یا خیر. از طرفی دیگر اگر هم واقعیت داشته باشد، باید صبر کنیم و ببینیم که راک‌استار چگونه می‌تواند ویدیو گیم حجیم خود را راهی کنسول شرکت ژاپنی کند. نظرات خود را در مورد عرضه بازی رد دد ریدمپشن 2 برای نینتندو سوییچ با تیم پارسی گیم در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.