پوینت FC 24 آلتیمت
یحیی رحیمی

پاسخ EA به مشکل اضافه نشدن پوینت آلتیمت FC 24: صبر کنید

یحیی رحیمی 1 مهر 1402 بدون دیدگاه
845 بازدید

بازی EA FC 24 به‌عنوان جانشین FIFA 23، برای افرادی که نسخه آلتیمت را پیش‌خرید کرده‌اند، منتشر شده است. این افراد هفت روز زودتر به محتوای بازی دسترسی پیدا می‌کنند و علاوه بر آن، یک سری جوایز در اختیارشان قرار می‌گیرد. بوناس‌های آلتیمت شامل یک سری امتیاز یا پوینت هستند که می‌توان با آن‌ها تیم رؤیایی خود را ساخت. عده زیادی از خریداران گفته‌اند که امتیازها را دریافت نکرده‌اند و اینکه اکانت آن‌ها شارژ نشده است. مدیر روابط عمومی بازی نگرانی‌ بازی‌کنان را برطرف کرده است.

خریداران آلتیمت ادیشن FC 24 حدود 4,600 پوینت اف‌سی دریافت می‌کنند. با استفاده از این پوینت‌ها می‌توانید تیم خود را به سادگی بسازید. بازی‌کنان کنسول و افرادی که از اپ ویژه FC 24 استفاده می‌کنند، گزارش دادند که این پوینت‌ها به حساب کاربری آن‌ها اضافه نشده است. بعضی نیز گفته‌اند که امتیازها را دریافت کرده‌اند و این موجب نگرانی شده است. اینکه مبادا این امتیازها از دست رفته باشد. این مشکل نه‌تنها برای ایرانی‌هایی که بازی را از ریجن‌های دیگر خریده‌اند، بلکه برای اکثر گیمرهای دیگر کشورها هم پیش آمده است. اما مشکل چیست و چطور رفع می‌شود؟ گفتنی است آیتم‌های جایزه شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. 4,600 اف‌سی پوینت
  2. کارت هیرو لیگ قهرمانان اروپا
  3. کارت بهترین بازیکن سال
  4. مجموعه کارت‌های نایک آلتیمت

پوینت FC 24 آلتیمت ادیشن مشکل عدم دریافت پوینت آلتیمت FC 24

گزارش‌های اولیه نشان داد که امتیازهای اولیه قرار است در دوره دسترسی اولیه (ارلی اکسس) میان بازی‌کنان پخش شوند. مدیر روابط عمومی بازی در فروم یا تالار انجمن رسمی تائید کرد که به مرور این آیتم‌ها در دسترس قرار می‌گیرند. او گفته است که اگر پوینت‌ها به حساب شما اضافه شده، این عمل کاملاً اتفاقی بوده است. در واقع این پوینت‌ها باید زمان انتشار جهانی بازی به اکانت اضافه شوند. به هر صورت اگر اکانت شما شارژ شده و پوینت‌ها را دریافت کرده‌اید، نمی‌توانید تا روز انتشار جهانی یا انتشار نسخه استاندارد از آنها استفاده کنید. این عمل خلاف بازی جوانمردانه است.

دقت کنید که اگر بازی را خریده‌اید، لازم است آیتم‌های اضافه را به شکل DLC دانلود کنید. در نتیجه اطمینان حاصل کنید که حتماً تمامی محتوای مربوط به نسخه آلتیمت را دانلود کرده‌اید. در مورد افرادی که بازی را به‌صورت ظرفیتی ایکس‌باکس خریده‌اند، لازم است حساب کاربری EA با اکانت خریده‌شده ایجاد کنند. پس از اینکه حساب کاربری ایجاد شد، می‌توانید پوینت‌ها را دریافت کنید. اگر پوینت جایزه FC 24 را دریافت نکرده‌اید، به تنظیمات اکانت دست نزنید و منتظر باشید که در چند روز آینده این اتفاق رخ دهد. تا شش روز دیگر هم نمی‌توانید از جوایز به دست آمده استفاده کنید، پس عجله نکنید.

منبع: TheLoadOut

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.