بازی Counter-Strike 2
یحیی رحیمی

اولین آپدیت بزرگ Counter-Strike 2 امکان پس دادن تفنگ را اضافه کرد

یحیی رحیمی 18 خرداد 1402 1 دیدگاه
743 بازدید

اولین آپدیت بزرگ Counter-Strike 2 پس از انتشار محدود بازی در ماه مارس میلادی از راه رسید. این به‌روزرسانی تازه، سیستم لودآوت یا انتخاب سلاح متفاوتی را اضافه می‌کند، مکانیک جدید خرید آیتم را فراهم می‌کند و پس از مدت‌ها یک نقشه جدید با هدف تست و بررسی به نام Mirage اضافه شده است که در ادامه به‌تمامی آن‌ها خواهیم پرداخت.

یکی از تغییراتی که طرفدارها مدت‌هاست درخواست آن را می‌کنند، سیستم لودآوت جدید است. می‌توانید پنج عدد از سلاح‌های کمری، تفنگ‌های جنگی، سلاح‌های سبک‌تر مانند SMG و نارنجک‌های مختلف را انتخاب کنید و با خود به جنگ ببرید. سیستم قدیمی طوری بود که مدل صداخفه‌کن و عادی M4 در یک دسته قرار می‌گرفت و نمی‌توانستید هر دو را انتخاب کنید. سیستم جدید طوری است که می‌توانید یکی از تفنگ‌هایی که کمتر از آن استفاده می‌کنید را رها کنید و به‌جای آن هر دو تفنگی که می‌خواستید را بردارید. به‌عبارت‌دیگر می‌توانید با آزادی بیشتری به حمل تفنگ بپردازید و این تغییر، خبر بسیار خوبی برای بازی‌کنان است.

هنگامی‌که بازی Counter-Strike Global Offensive حدود یک دهه پیش منتشر شد، سیستم خرید سلاح از طریق یک منو انجام می‌شد. منو ساده با طراحی کلاسیک که برای طرفداران این سری آشنا بود. آپدیت Counter-Strike 2 این منو را کوبیده و از نو ساخته است. شاهد منو خرید منظم و با طراحی شکیلی هستیم که حتی خریدهای هم‌تیمی‌ها را هم نشان می‌دهد و می‌توانید بفهمید که بقیه چه تهیه کرده‌اند. تغییر مهم آن است که می‌توان تفنگ‌ها و آیتم‌های بی‌استفاده را پس داد و پول آن‌ها را پس گرفت. مثلاً اگر یک تفنگ را اشتباهی خریده‌اید، می‌توانید قبل از شروع بازی آن را پس دهید و تفنگ دیگری انتخاب کنید.

آپدیت بازی Counter-Strike 2

آپدیت Counter-Strike 2

امکان پس دادن آیتم تغییر بسیار مهمی است. زیرا که بازی‌کنان پس از خرید آیتم اشتباه، مجبور می‌شدند آن را به هم‌تیمی بدهند یا دوباره آیتم دیگری بخرند. قابلیت جدید باعث می‌شود تا سیستم اقتصادی و خرید و فروش بازی پس از دهه‌ها آپدیت شود و بالاخره به بازخوردهای طرفدارها پاسخ داده شود. تغییرات فنی در آپدیت کانتراسترایک 2 دیده می‌شوند. ری‌تریسینگ به نقشه‌های بیشتری اضافه شده است، اجرای بازی بهتر شده است و همچنین سریع‌تر وارد بازی خواهید شد. برای اجرای بازی با فناوری ری‌تریسینگ به حداقل کارت گرافیک RTX 2060Ti یا RX 6600 XT نیاز دارید. افرادی که سیستم قدرتمندی دارند، می‌توانند تجربه بهتری در بازی کسب کنند.

در حال حاضر تنها مپ Dust 2 در کانتراسترایک 2 در دسترس است. آپدیت جدید، یک نقشه دیگر به نام Mirage را اضافه می‌کند. این نقشه از جمله قدیمی‌های کانتراسترایک است و تغییرات مهمی از لحاظ نورپردازی و هندسه محیط در آن ایجاد شده است. انتظار می‌رود که مپ‌های Nuke و Overpass در آپدیت‌های بعدی اضافه شوند. تغییرات ریز اما قابل‌توجهی در آپدیت Counter-Strike 2 ارائه شده‌اند. برای نمونه پرتاب مولوتف به‌سوی مرغ‌ باعث می‌شود تا این حیوانات بیچاره پخته شوند. حرکات شخصیت‌ها بهتر شده است و باگ‌های آزاردهنده‌ای رفع شده‌اند.

بازی کانتراسترایک 2 به‌صورت محدود در دسترس است و تنها افرادی که در ماه‌های اخیر CSGO را بازی کرده‌اند، امکان دانلود آن را دارند. قرار است نسخه نهایی در تابستان امسال منتشر شود.

منبع: Eurogamer

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • DeathStar

    DeathStar

    مهمان

    خوبه بهتر از قبل شده زود بیاد بگیریم ببینیم چقدر خوبه این همه تبلیغ میکنن من خودم بازی Counter-Strike Global Offensive خریدم بازی میکنم خوبه بد نیست!

    پاسخ دهید