بازی جدید سازنده سری Horizon
محمد صادق شجاعی

خلق دوستی پایدار محوریت اصلی بازی جدید سازنده سری Horizon

محمد صادق شجاعی 14 خرداد 1402 بدون دیدگاه
304 بازدید

استودیو Guerrilla Games بیشتر به واسطه ساخت مجموعه‌های تک‌نفره مثل سری هورایزن و کیلزون شناخته می‌شود. اما سازنده سری Horizon قصد دارد در بازی جدید خود ارتباط انسانی را ارتقا داده و اثری را ارائه دهد که در قالب آن بازیکنان با یکدیگر همراه شده و دوستی پایدار ایجاد کنند.

در اواخر سال 2022 تایید شد که استودیو گوریلا گیمز روی یک بازی چند‌نفره از سری هورایزن کار می‌کند. بر اساس اعلام این استودیو، یک تیم داخلی جدید که در آمستردام مستقر است، مشغول کار روی اثر آنلاین از مجموعه مذکور است. علاوه بر این، استودیو Guerrilla Games با ساخت دنباله بازی Horizon Forbidden West در‌صدد گسترش سری Horizon است. حال آگهی استخدام تازه‌ای در وب سایت استودیو مذکور منتشر شده که حاوی اطلاعاتی از محصول تازه آن است.

طبق آگهی استخدام گوریلا گیمز، این استودیو به دنبال جذب یک طراح ارشد سیستم‌های اجتماعی بوده که علاقه‌مند به کنار هم قرار دادن بازیکنان و ایجاد دوستی‌های پایدار باشد. در شرح وظایف این موقعیت شغلی آمده که فرد استخدام شده باید ویژگی‌های نوآورانه را برای ایجاد، تقویت و بهبود روابط و تعاملات بین بازیکنان طراحی کند. در حالی که جزئیات خاصی در مورد این که موقعیت شغلی مذکور مربوط به کدام بازی یا مجموعه Guerrilla Games بوده، اعلام نشده است، اما به احتمال زیاد این فرد به تیم تولید بازی آنلاین سری Horizon اضافه خواهد شد.

بازی جدید سازنده سری Horizon

همکاری بازیکنان با یکدیگر در بازی آنلاین سری Horizon

بازی‌های چند‌نفره ماهیت متفاوتی نسبت به آثار تک‌نفره دارند، زیرا این دسته از بازی‌ها به ایجاد روابط و برقراری پیوند بین بازیکنان کمک می‌کنند. در صنعت ویدیو گیم، تعداد کمی از بازی‌ها وجود دارد که لازمه تجربه آن‌ها همکاری بازیکنان با یکدیگر است. از بین این آثار می‌توان به تولیدات استودیو Hazelight یعنی It Takes Two و A Way Out اشاره کرد. از این جهت تلاش استودیو Guerrilla Games برای حرکت در خلاف مسیر معمول خود و تشویق بازیکنان به تعامل و ایجاد دوستی پایدار، رویکرد هیجان‌انگیزی است.

از آن جایی که پاندمی کرونا باعث فاصله گرفتن انسان‌ها از یکدیگر و لزوم ارتباط از راه دور شده است، اقدام استودیو گوریلا گیمز برای ایجاد و تقویت دوستی بین بازیکنان در قالب بازی، راهی نوآورانه برای بهبود و پیشرفت آثار آنلاین و چند‌نفره است.

نظر شما در مورد ایجاد دوستی پایدار در قالب بازی جدید سازنده سری Horizon چیست؟ آیا با این ویژگی موافق بوده یا آثار تک‌نفره را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.