بازی The Thaumaturge
یحیی رحیمی

سازنده Witcher Remake از یک بازی نقش‌آفرینی داستانی رونمایی کرد

یحیی رحیمی 9 اسفند 1401 بدون دیدگاه

استودیو Fool’s Theory که مشغول ساخت بازی The Witcher 1 Remake است، بازی تازه‌ای را معرفی کرد. این بازی که The Thaumaturge نام دارد، منحصراً برای کامپیوتر منتشر خواهد شد و یک بازی نقش‌آفرینی کاملاً داستانی است. بازی جدید سازنده ویچر ریمیک دارای المان‌های ماوراء طبیعی خواهد بود.

داستان بازی The Thaumaturge در شهر ورشو و در سال 1905 میلادی روایت می‌شود. دوره‌ای که منتهی به جنگ جهانی اول شد و اتفاقات مهمی رخ داد. بازی‌کننده نقش یک Thaumaturge را بر عهده می‌گیرد. این واژه یونانی است و به معنی ساحر یا فردی است که کارهای ماوراء طبیعی انجام می‌دهد و از نیروهای شیطانی برای رسیدن به اهداف خود استفاده می‌کند. به‌نوعی بازی‌کننده این هیولاها را بر عهده می‌گیرد.

توسعه‌دهنده می‌خواهد که این موجودات فراتر از یک هیولا باشند. در واقع سازندگان امیدوارند که بتوانند مضامین عمیق‌تری مانند شیطان درون آدمی را بررسی کنند و انتخاب‌های پیچیده‌ای از لحاظ روانی ارائه دهند. روند بازی طوری خواهد بود که بازی‌کنان مجبور به تفکر در مورد تصمیم‌هایشان خواهند شد و باید انتخاب‌های کاملاً اخلاقی انجام دهند. هرکدام از شخصیت‌ها قرار است یکی از المان‌های شیطانی مانند عصبانیت، رنج و درد را نشان دهند و این باعث می‌شود تا گیمرها، شیوه‌های مختلفی برای تغییر جهان داشته باشند.

بازی The Thaumaturge

معرفی بازی The Thaumaturge

توسعه‌دهنده می‌گوید که شهر ورشو به‌طور کامل بررسی شده‌ است و نسخه‌ای تاریخی را خواهیم دید. ساختمان‌های قدیمی و مهم بخشی از شهر خواهند بود و روی داستان هم تأثیرگذار هستند. ورشو آکنده از بی‌عدالتی، جرم و خشونت است که باعث شده تا نیروهای شیطانی به‌راحتی فعالیت کنند. گفتنی است شهر ورشو در لهستان امروزی در اوایل قرن بیستم تحت کنترل تزار روسیه، یک امپریالیست بی‌رحم بود. همین شرایط منجر به خلق بازی The Thaumaturge شده است. ساحران می‌توانند موجودات شیطانی که از دل این شرایط ظهور کرده‌اند را پیدا کنند و آن‌ها را رام کنند و در نهایت از قدرت آن‌ها برای اهداف خود استفاده کنند.

در مورد گیم پلی بازی The Thaumaturge باید گفت با یک اثر نقش‌آفرینی با مبارزات نوبتی روبه‌رو هستیم. بازی‌کنان می‌توانند از حملات فیزیکی استفاده کنند و همچنین قدرت جادو را به کار بگیرند. مبارزه ترکیبی از ضربات عادی و همچنین فانتزی است. مکانیک‌هایی مانند گفتگو و تحقیق و کاوش هم به کار رفته‌اند. بازی‌کنان می‌توانند از قدرت‌های ماوراء طبیعی استفاده کنند و صحنه‌های جرم را بازسازی کنند. تمامی سیستم‌های بازی طوری طراحی شده‌اند که هر عملی یک عکس‌العمل داشته باشد. صفحه‌ی استیم بازی جدید سازنده Witcher Remake منتشر شده است و تاریخ انتشار آن اعلام نشده است.

منبع‌: DualShockers

تبليغات
دانلود

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

afrak