تاریخ انتشار بازی Forza Motorsport (فورتزا موتور اسپورت)
علیرضا نظری

تاریخ انتشار بازی Forza Motorsport با نزدیک شدن به زمان عرضه اعلام می‌شود

علیرضا نظری 12 بهمن 1401 بدون دیدگاه
216 بازدید

با وجود اینکه در حال حاظر تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Forza Motorsport (فورتزا موتور اسپورت) اعلام نشده است، فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، به طرفداران اطمینان خاطر می‌دهد که همچنان قرار است این اثر ریسینگ مسابقه‌ای در سال جاری میلادی عرضه شود.

مایکروسافت اخیرا خبرها و جزئیات قابل توجهی را در مورد تعدادی از بازی‌های بزرگ و فرست پارتی ایکس‌ باکس ارائه کرده است. این در حالی است که تاریخ انتشار بازی‌هایی مانند Redfall و Minecraft Legends را نیز تأیید کرده و به تازگی بازی Hi-Fi Rush را منتشر کرده است. یکی از آثار مهمی که انتظار می‌رفت تاریخ انتشار آن نیز اعلام شود، بازی Forza Motorsport بود. با این حال، هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه دقیق آن وجود ندارد.

در سال گذشته، همزمان با معرفی فورتزا موتور اسپورت، انتشار آن در بهار 2023 تایید شد. همچنین، مایکروسافت در طی رویداد Developer_Direct با نمایشی از این بازی، فقط اعلام کرد قرار است در سال 2023 منتشر شود. در این راستا، گزارش‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه بازی مذکور ممکن است تا نیمه دوم سال 2023 به تعویق افتاده باشد، اما همچنان این موضوع به صورت رسمی اعلام نشده است.

تاریخ انتشار بازی Forza Motorsport (فورتزا موتور اسپورت)

صحبت‌های رئیس ایکس باکس در مورد تاریخ انتشار فورتزا موتور اسپورت

فیل اسپنسر، رئیس Xbox، چندی پیش در صحبت‌های خود با رسانه IGN در رابطه با عرضه بازی Forza Motorsport اظهار نظر کرده و اگرچه تمایلی به بررسی تاریخ انتشار دقیق نداشته است، اما به طرفداران اطمینان داد که استودیو توسعه‌دهنده Turn 10 سخت در حال کار روی بازی بوده و تاریخ انتشار آن، همچنان با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی اعلام خواهد شد.

اسپنسر گفت: «به تازگی وارد سال جدید شده‌ایم، با این حال می‌دانم که سؤالاتی در مورد تاریخ انتشار فورتزا موتور اسپورت وجود دارد. همه افراد باید بدانند که استودیو Turn 10 چه کیفیتی را برای موتور اسپورت تدارک دیده است. این چیزی است که قبل از هر چیز دیگری، مهمتر از همه بوده و بدون شک زمانی که مقداری به عرضه بازی نزدیکتر شویم، تاریخ انتشار آن را مشخص می‌کنیم. ما فقط قصد داشتیم تا دوباره به بازیکنان تاکید کنیم که این یک بازی در سال 2023 منتشر می‌شود.»

شایان ذکر است که بازی Forza Motorsport برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در حال ساخت است.

منبع: Gamingbolt

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.