جام جهانی را با آپدیت جدید بازی هومییز تجربه کنید
نوید قادری

جام جهانی را با آپدیت جدید بازی هومییز تجربه کنید

نوید قادری 8 آذر 1401 بدون دیدگاه
8,168 بازدید

در جدیدترین آپدیت بازی هومییزHoomeez می‌توانید جام جهانی را در استادیوم قطر، در کنار هومی‌های دوست داشتنی تجربه کنید. عنوان هومییز از جدیدترین باز‌ی‌های ساخته شده توسط استودیو سورنا گیمز است که مدتی پیش، نسخه نهایی آن عرضه شده بود. با این وجود، ماهیت آنلاین این بازی به سازندگان این اجازه را می‌دهد تا برای تجربه‌ای بهتر، محتوای تازه‌ای را در اختیار بازیکنان قرار دهند؛ موردی که با رویدادهای خاص تغییر می‌کند و باعث می‌شود تا بازیکنان حس خسته‌کننده بودن را هنگام رقابت آنلاین، نداشته باشند. برای مثال، ماه گذشته بود که به روزرسانی حالت هالووین به این بازی اضافه شد و چند قابلیت جدید، از جمله حالت مسابقه‌ای به میدان رقابت هومییز آمدند تا افراد راه‌های بیشتری برای به چالش کشیدن دوستان خود و سایر هومی‌ها داشته باشند.

با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که اکنون دیگر فصل هالووین نیست و با شروع رقابت‌های جام جهانی، طرفداران بی‌شمار این رشته ورزشی، در حال تماشا و لذت بردن از رقابت‌های آن هستند. این در حالی است که پس از تماشای فوتبال، حال می‌توانید در جهان بازی هومییز دوستان خود را در استادیوم طراحی شده قطر به یک فوتبال خاص دعوت کنید! جایی که اینبار به جای کریستین رونالدو و مسی، هومی‌های کوچک بازیکنان اصلی هستند!

در آپدیت جدید بازی هومییز، تغییرات بسیاری از جمله عوض شدن سکه به جای توپ فوتبال، اضافه شدن استادیوم‌های جدید برای تجربه فوتبال و همچنین رفع برخی مشکلات اضافه شده که در ادامه می‌توانید تمامی آن‌ها را مشاهده کنید.

آیتم‌ها و اسکین‌های جدید با تم جام جهانی:

 1.  6 آیتم عینک (Glass)
 2. 20 آیتم سر (Head)
 3. 32 اسکین (Skin) تیم‌های رسمی جام جهانی

تغییرات و بهبودهای آپدیت جدید بازی هومییز:

 • تغییر رابط کاربری (UI) مراحل مد ریسینگ
 • جدا شدن موزیک قبل و شروع بازی فوتبال
 • طراحی دو استادیوم قطر برای پشت زمینه مراحل مد World Cup
 • جایگزین شدن مدل توپ فوتبال به جای سکه‌ها
 • تغییر منوی بازی به همراه پس زمینه و انیمیشن‌های جدید
 • تغییر محیط بخش Loading
 • موسیقی پس زمینه جدید در مراحل بازی، منو و لودینگ

بازی هومییز یکی از بازی‌های جدید شرکت سورنا گیمز است که هر بار با آپدیت‌های جدید و متعدد همانند هالووین، جام جهانی و سایر آپدیت‌های منتشر شده برای این بازی، مخاطبان زیادی را به آن کشانده است. این بازی در حدود کمتر از یک سال که از انتشار آن می‌گذرد با استقبال فوق‌العاده از مخاطبان داخل کشور روبرو شده است.

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
 • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.