Assassins-Creed-Iran
یحیی رحیمی

Assassin’s Creed در تریلر جدید به عصر ساسانیان در ایران سفر می‌کند

یحیی رحیمی 16 مرداد 1401 26 دیدگاه

کانال یوتیوب TeaserPlay که متشکل از گروهی از هنرمندان و انیماتورهای حرفه‌ای است، ویدیو تازه‌ای مربوط به نسخه خیالی بازی Assassin’s Creed Infinity با آنریل انجین 5 ساخته و این بار به کشور ایران در عصر ساسانیان سفر می‌کند و این بازی‌‌ای است که گیمرهای ایرانی مدت‌هاست آرزوی ساخت آن را دارند. این ویدیو ساخته‌شده، اساسینز کرید را در دوران امپراتوری پارس و بخش‌هایی از ایران نشان می‌دهد که تماشای آن قطعاً برای طرفداران این سری جالب خواهد بود.

شرکت یوبی سافت سال گذشته از بازی لایو سرویس Assassin’s Creed Infinity رونمایی کرد. این بازی که آینده اساسینز کرید به‌حساب می‌آید؛ متشکل از بازی‌های مختلفی خواهد بود که هر بار به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود. کانال یوتیوب تیزرپلی در ادامه ساخت ویدیوهای بی‌نظیر، تصمیم به انتشار تریلر خیالی اساسینز کرید در سرزمین پارس گرفته و ساختمان‌های با معماری بی‌نظیر آن دوران و فضای زیبای این سرزمین را نشان می‌دهد.

همان‌طور که در ابتدا ویدیو می‌بینید، داستان این بازی مربوط به عصر ساسانیان و کشور ایران در سال 650 میلادی است. سپس ویدیو یک قلعه مستحکم و زیبا را نشان می‌دهد و عقابی مشابه آنچه در اساسینز کرید اوریجینز را می‌بینیم که در آسمان شهر پرواز می‌کند و آنگاه قاتل ویژه در کادر ظاهر می‌شود. جالب است که پاسارگاد در این ویدیو به شکل دقیقی بازسازی شده و می‌توان منطقه کنار آن‌ که شیراز کنونی است را مشاهده کنیم. تخت جمشید بخش مهمی از تریلر است و این بنا با جزئیات زیادی در آنریل انجین بازسازی شده است.

بازی Assassin's Creed ایران

سفر به ایران در Assassin’s Creed

کتیبه‌های مختلفی دیده می‌شوند و داخل قلعه ساسانیان نیز با معماری ویژه ایرانی نمایش داده می‌شود که در نوع خود جای تحسین دارد. فضای کوهستانی منطقه با گرافیک بی‌نظیر ساخته شده و می‌توان قدم زدن داخل شهر را مشاهده کرد و در نهایت چهره اساسینز ایرانی را دید. به نظر می‌رسد که بافت‌های بازی اوریجینز برای این ویدیو استفاده شده‌اند و ساختمان‌ها از روی آن بازی برداشته شده‌اند. توجه گیم پلی Assassin’s Creed Infinity در ایران روی جنبه‌های مخفی‌کاری و پارکور است و این ویدیو حتی از تریلرهایی که یوبی‌سافت برای اساسینز کرید ساخته، کارگردانی بهتری دارد.

سفر Assassin’s Creed به ایران و نمایش واقعی گروه حشاشین جزو آرزوهای دیرینه گیمرهای ایرانی است که یوبی‌سافت هیچ‌گاه به آن توجهی نکرده است. یوبی سافت به بخش‌های مختلفی از جهان سفر کرده و حتی عصر وایکینگ‌ها که ارتباطی به فرقه قاتلان را ندارد با جزئیات زیاد نشان داد. در حال حاضر پروژه‌های زیادی از دنیای اساسینز کرید ساخته می‌شود و بازی Assassin’s Creed Rift به بغداد سفر خواهد کرد.

بازی Assassin's Creed ایران

منبع: GameRant

مطالب مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 26 دیدگاه
 • Avatar

  علی

  مهمان

  چقدر زیبا😭😭😭

  پاسخ دهید
 • Avatar

  ehsan

  مهمان

  آشغال به تمام‌معنا.گرافیک‌و ببین .این اهانت به تمدن ایرانه.یو بی سافت داره گند میزنه.جای اون‌بره پرنس و بازسازی کنه

  پاسخ دهید
  • یحیی رحیمی

   یحیی رحیمی در پاسخ به ehsan

   نویسنده

   این تریلر هیچ ارتباطی به یوبی‌سافت نداره. لطفا ابتدا متن رو بخونید و بعد درافشانی کنید.

 • Avatar

  reza

  مهمان

  در جواب به فری و یه کی
  باو برید یه دور درباره تاریخ و پوشش گیاهی ایران اون موقع رو بخونید. ایران دشت داشته مراتع سرسبز
  جنگل جلگه ها رود ها و رشته کوه های برف گیر این طور نبوده مثل عربستان و کشور های عربی سر تا سر فقط بیابون بوده باشه.

  پاسخ دهید
  • Avatar

   شهاب در پاسخ به reza

   مهمان

   موفقم
   چیه این خدایی🤮

  • Avatar

   mh$ در پاسخ به reza

   مهمان

   اگه این فقط یه تریلر خیالیه خود اصلیش باید فراتر از انتظار باشه. بی صبرانه منتظرم ❤❤❤ . فقط امیدوارم چهره شخصیت اصلی انقدر ساده نباشه که اینجا به تصویر کشیدن.

مشاهده سایر نظرات :
تعداد دیدگاه کاربران: 26 دیدگاه