The-Lord-of-the-Rings-Gollum
یحیی رحیمی

زمان انتشار بازی The Lord of the Rings: Gollum تائید شد

یحیی رحیمی 4 خرداد 1401 بدون دیدگاه

بازی جدید مخفی‌کاری بر اساس فرنچایز ارباب حلقه‌ها قرار است در تاریخ اول سپتامبر (10 شهریور) برای کنسول‌های بازی نسل هشتم، نهم و کامپیوتر منتشر شود. نسخه نینتندو سوییچ بازی The Lord of the Rings: Gollum نیز در تاریخ دیگری منتشر خواهد شد. استودیو توسعه‌دهنده رسماً زمان انتشار بازی را تائید کرده است و با این حساب، شاهد دریافت آن در سال جاری خواهیم بود.

طبق آخرین اخبار بازی، نسخه نینتندو سوییچ بازی The Lord of the Rings: Gollum تأخیر خورده و فعلاً تاریخ دقیقی در دست نیست. این بازی داستانی و ماجراجویی اولین بار در ماه مارس 2019 معرفی شد. استودیو Daedlic گفته بود که بازی به همان تصویری که جی آر آر تالکین از گالوم در دنیای ارباب حلقه‌ها داشت، پایبند است و همچنین رویدادهای تازه‌ای ارائه می‌دهد و ماجرای گالوم را با جزئیات بیشتری روایت می‌کند.

بنابر صفحه استیم بازی ارباب حلقه‌ها: گالوم، داستان در مورد یافتن «حلقه یگانه» خواهد بود و ماجرا پیرامون این حلقه‌ می‌گردد. این بازی قرار است جنبه‌های کمتر پرداخته‌شده از دنیای گالوم را روایت کند و از زمانی که برده‌ای در زیر دارک تاور بود تا گذران با الف‌های مرکوود را پوشش دهد. روند بازی بدین شکل است که بازی‌کننده، تأثیر کامل روی شخصیت اصلی بازی خواهد داشت و اعمال و تصمیماتی که می‌گیرد در نهایت روی شخصیت اصلی تأثیر می‌گذارد و او را به سمت و سوی دیگری هدایت می‌کند.

زمان انتشار The Lord of the Rings: Gollum

داستان بازی The Lord of the Rings: Gollum

انتخاب این مسئله که بخش تاریک وجود گالوم، خود را نشان دهد و او به کارهایی شیطانی دست بزند، در اختیار بازی‌کننده است. او قبل از آنکه عقل خود را از دست بدهد، اسمیگل نام داشت و دارای خانه و خانواده بود. بازی این امکان را در اختیار ما قرار می‌دهد که بتوانیم او را به سمت عقلانیت بکشانیم و دو جنبه شخصیت او به وضوح در بازی دیده می‌شوند. این نکته که به هر دو جنبه شخصیت گالوم پرداخته شده است، نشان‌دهنده توجه بازی‌سازها به توضیحات کتاب‌های اصلی است.

گفتنی است اولین تصویر از بازی The Lord of the Rings: Gollum که به کمک آنریل انجین ساخته می‌شود در ماه مه 2020 منتشر شد. سپس شاهد تریلر کوتاهی از بازی در E3 بودیم و اندکی با فضای بازی آشنا شدیم. این اثر جدید به‌عنوان یک بازی مخفی‌کاری شناخته می‌شود و گالوم باید در صحنه‌های مختلفی از اورک‌ها فرار کند و خود را زیر ارابه‌ها پنهان کند. استودیو تلاش کرده تا غارهای موجود در «کوه‌های مه‌آلود» که محل زندگی گالوم است را بازسازی کند و باید دید آیا سبک زندگی اسمیگل به‌صورت دقیق نمایش داده می‌شود یا خیر؟

ماجرای گالوم در کتاب‌های هابیت و ارباب حلقه‌ها مفصل و جذاب است و باید دید آیا سائرون نیز در این بازی حضور خواهد داشت یا خیر؟ منتظر انتشار بازی ارباب حلقه‌ها گالوم در تاریخ 10 شهریور برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر باشید. در خبر دیگری، بازی ارباب حلقه‌ها شرکت EA برای موبایل در حال ساخت است.

منبع: VGC

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.