دانلود زیرنویس فارسی بازی God of War
بازی Skull and Bones
یحیی رحیمی

جزئیات گیم پلی بازی Skull & Bones فاش شد

یحیی رحیمی 10 اردیبهشت 1401 بدون دیدگاه

ویدیو تازه‌ای از روند بازی Skull & Bones فاش شده که جزئیات تازه‌ای را از این بازی ماجراجویی ارائه می‌کند. استودیو سنگاپور یوبی سافت مدت‌هاست در حال ساخت بازی اسکال اند بونز است و با توجه به آخرین اخبار بازی، زمان زیادی از انتشار آن باقی نمانده است. ویدیو تازه‌ای، جزئیات کامل گیم پلی Skull & Bones را فاش کرد؛ این ویدیو در نهایت توسط یوبی سافت تائید شد.

به گزارش پارسی گیم، ویدیو شش دقیقه‌ای که به درخواست یوبی سافت از شبکه‌های اجتماعی و یوتیوب حذف شده؛ بخش‌های تازه‌ای از گیم پلی بازی Skull & Bones را نمایش می‌دهد. این بازی به دنبال روایت ماجراجویی گروهی از دزدان دریایی در اقیانوس هند و در اوج عصر دزدان دریایی است. هدف اصلی بازی، تبدیل کردن بازی‌کن به یکی از مشهورترین و مخوف‌ترین دزدان دریایی است که تابه‌حال اقیانوس‌ها را پیموده است.

گیم پلی Skull & Bones اسکال اند بونز

گیم پلی Skull & Bones

بنابر ویدیو منتشرشده، گیم پلی Skull & Bones به این صورت است که بازی‌کننده ابتدا یک قایق کوچک تجاری در اختیار دارد و باید آن را ارتقاء دهد. هر چه به سرقت بیشتر بپردازد؛ سطح بدنامی افزایش می‌یابد و او ثروت بیشتری جمع‌آوری می‌کند. ثروت جمع‌آوری‌شده در نهایت برای ساخت کشتی‌های قدرتمند با سبک حرکت متفاوت خرج خواهد شد و ناوگان کشتی‌های بازی‌کن به این شکل افزایش پیدا می‌کند.

بازی‌کنان می‌توانند به شکل‌های مختلفی پیشرفت کنند. برای نمونه قراردادهای تازه‌ای قبول کنند و با شخصیت‌های غیرقابل بازی یا NPC در مورد مأموریت بعدی چانه بزنند. تعدادی از این مأموریت‌ها به صورت گروهی خواهد بود و پول در نهایت میان سه بازی‌کن تقسیم می‌شود. می‌توان با گردش و جستجو در دریا نیز آیتم‌های مناسبی پیدا کرد و به این شکل در بازی پیشرفت کرد. یوبی سافت همچنین رویدادهای مختلفی در نظر گرفته که شرکت در آن‌ها، پاداش مناسبی برای بازی‌کن دارد.

یوبی سافت در ماه فوریه به انتشار بازی اسکال اند بونز در پایان سال مالی 2023‌ خبر داد. سال مالی در روز 31 مارس 2023 پایان می‌یابد و در نتیجه فاصله زیادی تا انتشار باقی نمانده است. بنابر گزارش‌ها، روند بازی Skull & Bones از حالت تک‌نفره به آنلاین و چندنفره تغییر کرده و امکان تجربه بازی به صورت آفلاین وجود نخواهد داشت. مدیرمالی شرکت یوبی سافت در آخرین جلسه مالی، گزارشی از وضعیت تولید بازی منتشر کرد.

مدیر مالی یوبی سافت آن زمان گفت که IP جدید آن‌ها متمرکز بر حالت چندنفره است و استراتژی آن‌ها مبتنی بر افزودن بازی‌های چندنفره به عناوین جهان‌آزاد و وسیع با فانتزی جذاب است. تمرکز روی حالت چندنفره باعث شد تا تکمیل گیم پلی بازی Skull & Bones به تأخیر بیفتد. فرایند تست و آزمایش اسکال اند بونز به زودی شروع می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند در وب‌سایت بازی ثبت‌نام کنند. بنابر رده‌بندی سنی انجام شده، Skull & Bones به زودی منتشر می‌شود.

منبع: VGC

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

Adv
Adv