دانلود زیرنویس فارسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
فیل اسپنسر Psychonauts 2
محمد صادق شجاعی

فیل اسپنسر از بازی Psychonauts 2 به عنوان بهترین اثر سال نام برد

محمد صادق شجاعی 7 آذر 1400 بدون دیدگاه

در سال میلادی جاری شاهد تاخیر‌های متعددی برای بسیاری از بازی‌های بزرگ و مورد‌انتظار بودیم. اما در مقابل به همان اندازه آثار مختلفی در دسترس قرار گرفتند که جزو بهترین بازی‌های سال‌های اخیر محسوب می‌شوند و بزودی در رویداد Game Awards 2021 با یکدیگر رقابت خواهند کرد. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، رئیس بخش ایکس باکس یعنی فیل اسپنسر، بهترین تجربه خود را انتخاب کرده و از بازی Psychonauts 2 به عنوان بهترین اثر سال نام برده است.

فیل اسپنسر در گفت‌و‌گویی ویدیویی با لری هریب (ملقب به میجور نلسون)، از مسئولین ایکس باکس، نه تنها بازی سایکونات 2 را لایق لقب بهترین بازی سال دانسته، بلکه اعلام کرده که این اثر بهترین ساخته تاریخ استودیو Double Fine Productions است. شرکت مایکروسافت در سال 2019 توانست مالکیت استودیو دابل فاین را در اختیار گرفته و آن را به Xbox Games Studios اضافه کند. این امر باعث شد که استودیو Double Fine Productions بتواند تمامی برنامه‌ها و اهداف خود را عملی کرده و نیازی به حذف بخش‌هایی از بازی Psychonauts 2 نباشد. او در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید که قبل از انتشار بازی Psychonauts 2، دست به تجربه نسخه اول سری سایکونات زده و از اینکه بعد از گذشت 16 سال این اثر همچنان ارزش خود را حفظ کرده، شگفت‌زده شده است. او در این باره گفته است:

قبل از انتشار بازی Psychonauts 2، با استفاده از ویژگی پشتیبانی از آثار نسل‌های قبل (Backward Compatibility)، برای زنده کردن یاد و خاطرات، نسخه اول سری Psychonauts را باری دیگر تجربه کردم و از اینکه چگونه توانسته بعد از گذشت سال‌ها همچنان ارزشمند باشد، حیرت‌زده شدم.

بازی Psychonauts 2

امکان تجربه Psychonauts 2 از سرویس گیم پس

بازی Psychonauts 2 در تاریخ 25 اوت (3 شهریور) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر منتشر شد. لازم به ذکر است که مشترکین سرویس گیم پس می‌توانند بدون هزینه اضافه این اثر را تجربه کنند. این اثر در اوایل هفته جاری توانست جایزه بهترین بازی سال ایکس باکس را از مراسم Golden Joystick Awards 2021 دریافت کند.

نظر شما در مورد بازی سایکونات 2 چیست؟ آیا موفق به تجربه این اثر شده‌اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv