دانلود زیرنویس فارسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
WB-Games-Injustice
یحیی رحیمی

بازی مبارزه ای چندجهانی برادران وانر ساخته می‌شود؛ بتمن در مقابل گندالف

یحیی رحیمی 4 آبان 1400 بدون دیدگاه

گزارشی جدید، از احتمال ساخت یک بازی مبارزه ای چند جهانی از شرکت برادران وارنر، مشابه Super Smash Bros خبر می‌داد. بنابر گزارش، شخصیت‌های مختلفی مانند تام و جری، بتمن و گاندلف در بازی مهیج جلوی همدیگر قرار خواهند گرفت و اثری مشابه مورتال کامبت را خواهیم دید. انتشار این گزارش با واکنش جف گراب، گزارشگر و افشاگر معروف بازی‌های ویدیویی همراه شد و وی، وجود چنین بازی را تائید کرده؛ اما باور دارد که ساخت آن به استودیویی غیر از NetherRealm، متخصص ساخت بازی Mortal Kombat، سپرده شده است.

اطلاعات اولیه از بازی مبارزه ای شرکت برادران وارنر، ابتدا در شبکه اجتماعی ردیت منتشر شد و منبعی معرفی نشده، ساخت بازی را توسط استودیو NetherRealm فاش کرده بود. این استودیو به دلیل ساخت مجموعه بازی مورتال کامبت و Injustice شناخته می‌شود. جف گراب باور دارد که بازی در حال ساخت است، اما ندر رلم دخالتی در روند توسعه ندارد.

بنابر اطلاعات درز پیدا کرده، بازی جدید شرکت برادران وارنر، یک مجموعه کاملاً جدید است و شباهت زیادی به Super Smash Bros دارد. این بازی مهیج، تمامی شخصیت‌های دنیای نینتندو را گرد هم آورده و طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. چنین روندی می‌تواند در بازی مبارزه ای وارنر نیز پیاده شده و در نتیجه شخصیت‌های مهمی از مجموعه‌های مشهور مد مکس، ارباب حلقه‌ها، اسکوبی‌دو، تام و جری و بتمن جلوی یکدیگر به مبارزه خواهند پرداخت.

جف گراب پس از آنکه وجود بازی فاش شد، ساخت چنین بازی را تائید کرد؛ اما هیچ اطلاعات تازه‌ای از آن منتشر نکرد. او تنها ساخت بازی توسط ندررلم را رد کرده، اما به دلیل آنکه هنوز بازی معرفی نشده است؛ امکان انتشار اطلاعات بیشتر وجود ندارد. آقای گراب بارها اطلاعات مختلفی از بازی‌های معرفی ‌نشده را فاش ساخته که همگی به واقعیت تبدیل شده است.

عدم ساخت بازی‌ مبارزه‌ای چندجهانی برادران وارنر توسط NetherRealm منطقی است، زیرا که گزارش‌هایی از ساخت بازی Mortal Kombat 12 به گوش می‌رسد. بنابر گزارشی که چند ماه پیش منتشر شد، ندررلم به دنبال ساخت یک Injustice جدید بوده، اما عدم تعیین تکلیف استودیوهای بازی‌سازی وارنر، باعث شد تا پروژه‌ی ساخت Mortal Kombat 12 کلید بخورد. جف گراب آن زمان گفته بود که ندررلم به فروش مجموعه بازی مورتال کامبت اطمینان دارد و به همین دلیل، فعلا سراغ مجموعه‌ای دیگر نمی‌رود.

بازی مبارزه ای برادران وارنر

تمامی این گزارش‌ها و گفته‌ها در حد یک گمانه‌زنی بی‌اساس است که باید توسط شرکت برادران وارنر تائید شود. ساخت یک بازی مبارزه ای چندچهانی با حضور شخصیت‌های مطرح این کمپانی مانند تام و جری و گندالف، قطعاً موردتوجه قرار خواهد گرفت. گفتنی است گیم اورادز امسال روز نهم دسامبر برابر با 18 آذر برگزار می‌شود و ممکن است شاهد معرفی تعجب‌آور بازی در آن مراسم باشیم. نظر شما چیست؟

منبع: TheGamer

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv