دانلود زیرنویس فارسی بازی GTA III
حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042
محمد صادق شجاعی

نقشه‌های حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042 کوچکتر خواهند بود

محمد صادق شجاعی 30 مهر 1400 بدون دیدگاه

بازی Battlefield 2042 یکی از مورد‌انتظارترین آثار سال جاری است که علاقه‌مندان بسیاری در بین طرفداران سبک تیراندازی اول شخص دارد. استودیو DICE با کنار گذاشتن بخش تک‌نفره و استفاده از حالت‌های مختلف بخش چند‌نفره تلاش کرده تجربه‌ای سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیزی ارائه دهد. یکی از این حالت‌ها با نام Hazard Zone شناخته می‌شود که مدتی پیش در قالب یک تریلر معرفی شد. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، استودیو دایس اعلام کرده است که نقشه‌های حالت هازارد زون، نسخه کوچک‌تر نقشه‌های موجود در حالت All-Out Warfare هستند.

پیش از معرفی رسمی، اطلاعاتی افشا شده بود که از وجود حالتی به نام Hazard Zone در بازی بتلفیلد 2042 خبر می‌دادند. در قالب تریلر این حالت جدید، بازیکنان می‌توانند با بخش‌های مختلف هازارد زون آشنا شده و فعل و انفعالات آن را مشاهده کنند. در صورتی که پیش از این بازی Escape From Tarkov را تجربه کرده باشید، بدون شک با گیم‌پلی حالت Hazard Zone آشنایی خواهید داشت.

در هنگام رونمایی از هازارد زون مشخص شد که این حالت از نقشه‌های یکسان با All-Out Warfare استفاده خواهد کرد. به دلیل وسعت زیاد نقشه‌های حالت All-Out Warfare، این اقدام استودیو DICE بسیاری از بازیکنان را شگفت‌زده کرد. نقشه‌های حالت ذکر شده برای حضور همزمان 128 بازیکن در نسخه‌های نسل نهم و کامپیوتر بازی Battlefield 2042 طراحی شده‌اند. این در حالی است که حالت Hazard Zone تنها از 32 بازیکن همزمان پشتیبانی می‌کند.

حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042

تفاوت‌های نسخه نسل نهم بازی Battlefield 2042

به نقل از وب‌سایت The Loadout، استودیو دایس تایید کرده است که با وجود استفاده از نقشه‌های یکسان، حالت هازارد زون از نسخه کوچک‌تر نقشه‌های All-Out Warfare بهره می‌برد. هر یک از نبرد‌های حالت Hazard Zone مدت زمان 20 دقیقه‌ای خواهند داشت که در صورت استفاده از اندازه کامل نقشه‌ها، احتمال درگیری بین گروه‌های رقیب به صفر می‌رسد. در نتیجه استودیو DICE می‌تواند با کوچک کردن نقشه‌ها، احتمال وقوع جنگ بین بازیکنان را افزایش دهد.

تا‌کنون میزان کاهش وسعت نقشه‌های بازی Battlefield 2042 یا استفاده از نقاط خاصی از نقشه‌ها در حالت هازارد زون مشخص نشده است. شرایط حالت Hazard Zone برای نقشه‌های حالت All-Out Warfare در نسخه نسل قبل بازی بتلفیلد 2042 نیز صادق است. در نسخه پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان بازی مذکور تعداد بازیکنان در حالت All-Out Warfare به نصف کاهش پیدا کرده و نقشه‌ها کوچکتر می‌شوند. همچنین در این نسخه تعداد افراد حاضر در حالت هازارد زون از 32 نفر به 24 نفر می‌رسد.

در حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042، بازیکنان در قالب تیم‌های چهار‌نفره وظیفه دارند اطلاعات مختلف را جمع‌آوری کرده و در یک زمان مشخص خود را به نقطه خروج برسانند. در این بین باید با تیم‌های دیگر که هدفی مشابه را دنبال می‌کنند، وارد نبرد شده و نگهبانان تحت کنترل هوش مصنوعی را از بین ببرید. بازی بتلفیلد 2042 در تاریخ 19 نوامبر (28 آبان) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

آیا حالت Hazard Zone توانسته است نظر شما را به خود جلب کند؟ آیا قصد تجربه این حالت را دارید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv