دانلود زیرنویس فارسی بازی Kena Bridge of Spirits
مسابقات Grand Royale بازی Fortnite
محمد صادق شجاعی

مسابقات Grand Royale بازی Fortnite با جایزه 5 میلیون دلاری برگزار می‌شود

محمد صادق شجاعی 21 مهر 1400 بدون دیدگاه

عدم برگزاری حضوری مسابقات بازی Fortnite بدان معناست که در سال جاری شاهد مسابقات Fortnite World Cup نخواهیم بود. اما این امر به معنای تعطیل شدن تمامی رقابت‌ها نبوده و در عوض Fortnite Competitive Series (به اختصار FNCS) برگزار می‌شود. حال شرکت Epic جزئیات فینال این رقابت‌‌ها یعنی مسابقات Grand Royale بازی Fortnite را اعلام کرده است.

این رقابت‌ها در واقع آخرین مرحله از فصل هشتم چپتر دوم FNCS محسوب می‌شوند. شرکت اپیک برای این مسابقات قوانین و فرمت منحصر‌به‌فردی ایجاد کرده که با مراجعه به صفحه مربوطه در وب‌سایت شرکت Epic می‌توانید اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. لازم به ذکر است که در مسابقات FNCS امسال از تیم‌های سه‌نفره به جای تیم‌های دو‌نفره و چهار‌نفره استفاده خواهد شد. همانطور که در عنوان اشاره شده، مجموع جوایز مسابقات FNCS Grand Royale رقم پنج میلیون دلار است که در مناطق مختلف دنیا تقسیم می‌شود. به دلیل حجم مسابقات، بیشترین سهم از این جایزه (معادل 2.25 میلیون دلار) مربوط به منطقه اروپا است.

مسابقات Grand Royale بازی Fortnite

زمان برگزاری مسابقات Grand Royale بازی Fortnite

مسابقات گرند رویال در طی دو آخر هفته پیگیری می‌شود که مرحله مقدماتی آن از 11 تا 14 نوامبر (20 تا 23 آبان) و فینال آن از 19 تا 21 نوامبر (28 تا 30 آبان) برگزار خواهد شد. در زمان برگزاری رویداد، تیم‌های واجد شرایط وارد یک دوره سه ساعته شده و برای کسب بیشترین امتیاز در حداکثر 10 مسابقه شرکت می‌کنند. هر چه رتبه تیم شما در مسابقه بالاتر باشد، امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. پس از این مرحله، تعداد 33 تیم برتر در دسته Victory Path قرار گرفته و تیم‌های باقی‌مانده در قالب دسته Reload Path یک شانس دیگر برای قرار گرفتن در بین تیم‌های برتر به دست می‌آورند. برای اطلاع از دیگر بخش‌های مسابقات FNCS Grand Royale و جوایز در نظر گرفته شده برای مقام‌های برتر، می‌توانید به لینک قرار گرفته در ابتدای این مطلب مراجعه کنید.

شرکت اپیک با مسابقات FNCS تجربه‌ای عالی و بی‌نظیر پدید آورده است. ارزش این مسابقات در دورانی که رویداد‌ها شکوه سابق و هیجان ناشی از حضور تماشاگران را ندارند، بیش از پیش نمایان می‌شود. آیا شما هم مسابقات Grand Royale بازی Fortnite را دنبال خواهید کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: PC Gamer

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv