گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت استور یک فروشگاه آنلاین برای خرید انواع گیفت کارت PSN، خرید استیم والت، ایکس‌باکس لایو ، گیفت کارت اپل و گوگل و دیگر سرویس‌های بازی است که بستری ایمن را برای شما فراهم کرده تا با خیال راحت بتوانید به بازی‌های مختلف دسترسی داشته باشید.در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید

جایگاه پست تبلیغاتی
ما یک تبلیغات خاص به شما پیشنهاد داده ایم که می توانید روی آن کلیک کرده و وارد سایت فوق شوید.

جایگاه پست تبلیغاتی

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
با خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌توانید اکانت PSN خود را شارژ کرده و به تمامی بازی های این سرویس، به خصوص بازی های تخفیف خورده دسترسی داشته باشید. پس هم اینک خود را برای اولین خرید و تجربه کار با بهترین بازی‌ها آماده کنید.

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی

Gears Of War
Avatar

تصویر منتشر‌شده از Gears Of War خبر از ساخت عنوان جدیدی از این فرنچایز می‌دهد

علی رحمانیان 5 اسفند 1399 بدون دیدگاه 401 بازدید

جدا از عنوان Halo، سری Gears Of War (که جدیداً بانام Gears هم شناخته می‌شود) جزو محبوب‌ترین فرنچایزهای شرکت مایکروسافت محسوب می‌شود که در طول زمان عناوین مختلفی از آن منتشرشده است. آخرین عنوان این مجموعه بانام Gears 5 برای کنسول‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی منتشر شد و با استقبال خوبی از سوی طرفداران روبرو گردید، بسته‌ی الحاقی این بازی هم سال بعد عرضه شد و عملکرد بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. حال اخیراً تصویری در حساب توییتر Gears Of War منتشرشده است که به نظر خبر از ساخت بازی جدیدی از این فرنچایز می‌دهد.

Gears Of War

هیچ متن یا محتوایی همراه این تصویر ضمیمه نشده است، ولی خیلی‌ها می‌گویند که از عکس روی جلد بازی Gears of War 2 الهام گرفته‌شده است که در آن شخصیت اصلی این بازی یعنی Marcus Fenix پلاکی از گروه Cog را در دست دارد. به عقیده‌ی برخی این موضوع دو حالت را می‌تواند نشان دهد: انتشار شخصیت جدیدی برای بخش چندنفره‌ی بازی Gears 5 یا بازسازی عنوان Gears of War 2. همان‌طور که گفته شد تصویر منتشرشده شباهت زیادی به کاور Gears of War 2 دارد و همین، شایعه‌ی ساخت نسخه‌ی بهبودیافته‌ای از این بازی را پررنگ‌تر می‌کند.

جدا از این‌ها برخی هم عقیده دارند که مایکروسافت می‌خواهد نسخه‌های دوم و سوم Gears Of War را برای PC منتشر کند که پیش‌ازاین در انحصار کنسول‌های ایکس باکس بود. به‌هرحال هر چه که هست خبر از ساخت محتوای جدیدی برای این فرنچایز می‌دهد و فعلاً فقط می‌توانیم صبر کنیم و ببینیم که شرکت مایکروسافت چه برنامه‌ی جدیدی برای عنوان Gears Of War تدارک دیده است.

منبع: Gamingbolt

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv