دانلود بازی Bonkies برای PC
دانلود بازی Bonkies برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Bonkies برای PC

پارسی گیم 15 بهمن 1399 بدون دیدگاه

دانلود بازی Bonkies برای کامپیوتر

ساخت‌وساز عملی است که در آن هوش، خلاقیت و کار تیمی حرف اول را میزند. هر چه این سه عنصر در تعامل بهتری با یکدیگر باشند، سازه‌ای خلاقانه‌تر و شگفت‌انگیزتر خلق می‌شود. بازی Bonkies از استودیو Gauntlet این فرصت را به شما می‌دهد تا در کنار دوستان خود به‌صورت گروهی، سازه‌های مختلفی را بنا کنید و با همکاری و همفکری لحظات لذت بخشی را در کنار هم سپری کنید. اگر بازی را بخواهیم در چند کلمه توصیف کنیم؛ داستان میمون‌هایی فضایی به همراه Jetpack و بازوهای رباتیک که به ساخت‌وساز مشغول‌اند! هر کس با خواندن این جمله، دیگر دلیلی برای امتحان نکردن این بازی ندارد.

گیم پلی بازی را می‌توان یک نسخه پیشرفته‌تر و جذاب‌تر از Tetris دانست با این تفاوت که همکاری با بازیکنان دیگر در آن ضروری است. هرچند در بازی می‌توان تک‌نفره هم پیشروی کرد اما تجربه خالص و ناب بازی را زمانی می‌چشید که با گروهی از افراد دیگر همکاری کنید و مراحل را پشت سر بگذارید. بخش داستانی بازی کوتاه است چراکه تمرکز اصلی بر روی بخش چندنفره بوده و شما سریعاً وارد این دنیای جذاب ساخت‌وساز گروهی می‌شوید. هدف مراحل بازی ساده است. شما باید مطابق طرح و نقشه‌ای که در مرحله پیش روی شما است، سازه‌ها را بسازید. درصد پیشروی شما در پایین صفحه نشان داده می‌شود و همین‌طور هر مرحله چند قسمت جدا دارد که برای غلبه به آن تمامی آن‌ها را به اتمام برسانید. درواقع هر قسمت سازه شما را بزرگ‌تر و پیچیده‌تر می‌کند.

شخصیت‌های شما و دوستانتان میمون‌هایی دوست‌داشتنی در لباس‌های فضایی مجهز به Jetpack هستند که باید با استفاده از بازوهای رباتیک آن‌ها، قطعاتی که در کنار صحنه در اختیارتان قرار می‌گیرد را برداشته و در جای خود قرار دهید تا سازه خود را کامل کنید. هرکدام از قطعات و بلوک‌ها شکل خاصی دارند. بعضی‌ها شیشه‌ای هستند و در صورت افتادن از ارتفاع می‌شکنند همچنین بعضی از آن‌ها خاصیت انفجاری دارند و درصورتی‌که احتیاط نکنید، ممکن است کل سازه شما را با خاک یکسان کنند و مجبور شوید مرحله را دوباره از نو شروع کنید. در طول فرایند ساخت‌وساز به داربست‌هایی زردرنگ نیز نیازمند می‌شوید که جزئی از سازه اصلی شما نیستند و در انتها باید آن‌ها را جدا کنید تا مرحله به اتمام برسد و این جدا کردن هم نیازمند دقت شما است تا سازه‌ی ارزشمندتان در اثر حرکت اشتباه، فرونریزد.

مراحل بسیاری در بازی وجود دارد و هرکدام با پیشروی سخت‌تر می‌شوند و سازه‌هایی پیچیده‌تر و چالش‌برانگیزتر را پیش روی شما قرار می‌دهند که باعث می‌شود گیم پلی بازی و عنصر معمایی آن بسیار عمیق و قوی شود. میمون‌های داستان بسیار بامزه و جذاب هستند و طنز و کمدی را به تجربه شما اضافه می‌کنند تا علاوه بر همفکری و استفاده از قدرت ذهن، خنده را نیز در هنگام بازی کردن به لبانتان بنشانند و در کنار دوستان خود تجربه‌ای به یادمان دی و پر از اتفاقات خنده‌دار و خاص را داشته باشید.
اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Fall Guys Ultimate Knockout و Pummel Party را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Bonkies با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4000
Storage: 2 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


تبليغات
دانلود
About This Game :

Hey! That’s you! And here are your friends! Your job is to pick up these and stack them here

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.